LKS Wierzbie - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • "Piłka nożna jest najważniejszą wśród rzeczy nieważnych"- Franz Beckenbauer
  •        

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Kalendarium

19

09-2018

środa

20

09-2018

czwartek

21

09-2018

piątek

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

LKS Wierzbie - LKS Płomień Łagiewniki Wielkie - 16:00

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

Losowa galeria

LKS Dragon Rusinowice - LKS Wierzbie
Ładowanie...

Najnowsza galeria

LKS Wierzbie vs Dragon Rusinowice 09.04.2017
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 100, wczoraj: 125
ogółem: 927 733

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-18 LKS Wierzbie 1:2 Unia Lubecko relacja ›
2018-08-19 KS Tajfun Harbułtowice 5:1 LKS Promień II Glinica zobacz ›
2018-08-19 LKS Dragon Rusinowice 2:1 LKS Zieloni Zborowskie zobacz ›
2018-08-19 KS Orzeł Pawonków LKS Viktoria Strzebiń 17:00
2018-08-19 LKS Płomień Borowe 3:3 LKS Unia Lisowice zobacz ›
2018-08-19 LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 1:4 LKS Rybak Ciasna zobacz ›
2018-08-26 Unia Lubecko 3:4 LKS Rybak Ciasna zobacz ›
2018-08-26 LKS Unia Lisowice 5:2 LKS Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
2018-08-26 LKS Viktoria Strzebiń 3:2 LKS Płomień Borowe zobacz ›
2018-08-26 LKS Zieloni Zborowskie 1:2 KS Orzeł Pawonków zobacz ›
2018-08-26 LKS Promień II Glinica 3:1 LKS Dragon Rusinowice zobacz ›
2018-08-26 LKS Wierzbie 4:1 KS Tajfun Harbułtowice relacja ›
2018-09-02 KS Tajfun Harbułtowice 3:2 Unia Lubecko zobacz ›
2018-09-02 LKS Dragon Rusinowice 1:3 LKS Wierzbie relacja ›
2018-09-02 KS Orzeł Pawonków 6:1 LKS Promień II Glinica zobacz ›
2018-09-02 LKS Płomień Borowe 3:3 LKS Zieloni Zborowskie zobacz ›
2018-09-02 LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 3:5 LKS Viktoria Strzebiń zobacz ›
2018-09-02 LKS Rybak Ciasna 0:3 LKS Unia Lisowice zobacz ›
2018-09-09 Unia Lubecko 0:6 LKS Unia Lisowice zobacz ›
2018-09-09 LKS Viktoria Strzebiń 2:1 LKS Rybak Ciasna zobacz ›
2018-09-09 LKS Zieloni Zborowskie 0:1 LKS Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
2018-09-09 LKS Promień II Glinica 1:3 LKS Płomień Borowe zobacz ›
2018-09-09 LKS Wierzbie 1:7 KS Orzeł Pawonków relacja ›
2018-09-09 KS Tajfun Harbułtowice 2:1 LKS Dragon Rusinowice zobacz ›
2018-09-16 LKS Dragon Rusinowice 5:1 Unia Lubecko zobacz ›
2018-09-16 KS Orzeł Pawonków 1:1 KS Tajfun Harbułtowice zobacz ›
2018-09-16 LKS Płomień Borowe 1:1 LKS Wierzbie relacja ›
2018-09-16 LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 1:2 LKS Promień II Glinica zobacz ›
2018-09-16 LKS Rybak Ciasna 4:0 LKS Zieloni Zborowskie zobacz ›
2018-09-16 LKS Unia Lisowice 5:1 LKS Viktoria Strzebiń zobacz ›
2018-09-23 Unia Lubecko LKS Viktoria Strzebiń 16:00
2018-09-23 LKS Zieloni Zborowskie LKS Unia Lisowice 16:00
2018-09-23 LKS Promień II Glinica LKS Rybak Ciasna 16:00
2018-09-23 LKS Wierzbie LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 16:00
2018-09-23 KS Tajfun Harbułtowice LKS Płomień Borowe 16:00
2018-09-23 LKS Dragon Rusinowice KS Orzeł Pawonków 16:00
2018-09-30 KS Orzeł Pawonków Unia Lubecko 16:00
2018-09-30 LKS Płomień Borowe LKS Dragon Rusinowice 16:00
2018-09-30 LKS Płomień Łagiewniki Wielkie KS Tajfun Harbułtowice 16:00
2018-09-30 LKS Rybak Ciasna LKS Wierzbie 16:00
2018-09-30 LKS Unia Lisowice LKS Promień II Glinica 16:00
2018-09-30 LKS Viktoria Strzebiń LKS Zieloni Zborowskie 16:00
2018-10-07 Unia Lubecko LKS Zieloni Zborowskie 15:00
2018-10-07 LKS Promień II Glinica LKS Viktoria Strzebiń 15:00
2018-10-07 LKS Wierzbie LKS Unia Lisowice 15:00
2018-10-07 KS Tajfun Harbułtowice LKS Rybak Ciasna 15:00
2018-10-07 LKS Dragon Rusinowice LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 15:00
2018-10-07 KS Orzeł Pawonków LKS Płomień Borowe 15:00
2018-10-14 LKS Płomień Borowe Unia Lubecko 15:00
2018-10-14 LKS Płomień Łagiewniki Wielkie KS Orzeł Pawonków 15:00
2018-10-14 LKS Rybak Ciasna LKS Dragon Rusinowice 15:00
2018-10-14 LKS Unia Lisowice KS Tajfun Harbułtowice 15:00
2018-10-14 LKS Viktoria Strzebiń LKS Wierzbie 15:00
2018-10-14 LKS Zieloni Zborowskie LKS Promień II Glinica 15:00
10  2018-10-21 Unia Lubecko LKS Promień II Glinica 15:00
10  2018-10-21 LKS Wierzbie LKS Zieloni Zborowskie 15:00
10  2018-10-21 KS Tajfun Harbułtowice LKS Viktoria Strzebiń 15:00
10  2018-10-21 LKS Dragon Rusinowice LKS Unia Lisowice 15:00
10  2018-10-21 KS Orzeł Pawonków LKS Rybak Ciasna 15:00
10  2018-10-21 LKS Płomień Borowe LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 15:00
11  2018-10-28 LKS Płomień Łagiewniki Wielkie Unia Lubecko 15:00
11  2018-10-28 LKS Rybak Ciasna LKS Płomień Borowe 15:00
11  2018-10-28 LKS Unia Lisowice KS Orzeł Pawonków 15:00
11  2018-10-28 LKS Viktoria Strzebiń LKS Dragon Rusinowice 15:00
11  2018-10-28 LKS Zieloni Zborowskie KS Tajfun Harbułtowice 15:00
11  2018-10-28 LKS Promień II Glinica LKS Wierzbie 15:00

Najbliższe spotkanie

LKS WierzbieLKS Płomień Łagiewniki Wielkie
LKS Wierzbie   LKS Płomień Łagiewniki Wielkie
2018-09-23, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

LKS Płomień BoroweLKS Wierzbie
LKS Płomień Borowe 1:1 LKS Wierzbie
2018-09-16, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Zegar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
Unia Lubecko - LKS Viktoria Strzebiń
LKS Zieloni Zborowskie - LKS Unia Lisowice
LKS Promień II Glinica - LKS Rybak Ciasna
LKS Wierzbie - LKS Płomień Łagiewniki Wielkie
KS Tajfun Harbułtowice - LKS Płomień Borowe
LKS Dragon Rusinowice - KS Orzeł Pawonków

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
LKS Dragon Rusinowice 5:1 Unia Lubecko
KS Orzeł Pawonków 1:1 KS Tajfun Harbułtowice
LKS Płomień Borowe 1:1 LKS Wierzbie
LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 1:2 LKS Promień II Glinica
LKS Rybak Ciasna 4:0 LKS Zieloni Zborowskie
LKS Unia Lisowice 5:1 LKS Viktoria Strzebiń