LKS Wierzbie - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • 2 kwietnia ! Powrót B-klasowych emocji !!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Śląsk Koszęcin - LKS Dron - Har Droniowice 3:1
  • LKS Wierzbie - LKS Żwirex Hadra 2:7
  • LKS Płomień Łagiewniki Wielkie - LKS Płomień Borowe 1:1
  • Unia Lubecko - LKS Zieloni Zborowskie 2:3
  • LKS Viktoria Strzebiń - LKS Unia Lisowice 3:1
  • LKS Promień II Glinica - KS Tajfun Harbułtowice 3:1
  •        

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Dan1o 24
2. denis9407 15
3. StsBookmaker 15
4. Wojtinos 9

Kalendarium

21

08-2017

pon.

22

08-2017

wtorek

23

08-2017

środa

24

08-2017

czwartek

30 urodziny obchodzi Wojciech Adamek

25

08-2017

piątek

26

08-2017

sobota

27

08-2017

niedziela

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 84, wczoraj: 94
ogółem: 867 844

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-12 KS Tajfun Harbułtowice 1:3 LKS Viktoria Strzebiń zobacz ›
2017-08-12 LKS Płomień Borowe 0:0 LKS Wierzbie zobacz ›
2017-08-12 LKS Żwirex Hadra 6:2 LKS Dragon Rusinowice zobacz ›
2017-08-13 LKS Promień II Glinica 0:1 LKS Śląsk Koszęcin zobacz ›
2017-08-13 LKS Unia Lisowice 1:0 LKS Zieloni Zborowskie zobacz ›
2017-08-13 Unia Lubecko 1:0 LKS Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
2017-08-19 LKS Śląsk Koszęcin 3:1 LKS Dron-Har Droniowice zobacz ›
2017-08-20 LKS Wierzbie 2:7 LKS Żwirex Hadra zobacz ›
2017-08-20 LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 1:1 LKS Płomień Borowe zobacz ›
2017-08-20 Unia Lubecko 2:3 LKS Zieloni Zborowskie zobacz ›
2017-08-20 LKS Viktoria Strzebiń 3:1 LKS Unia Lisowice zobacz ›
2017-08-20 LKS Promień II Glinica 3:1 KS Tajfun Harbułtowice zobacz ›
2017-08-26 KS Tajfun Harbułtowice LKS Śląsk Koszęcin 17:00
2017-08-26 LKS Płomień Borowe LKS Zieloni Zborowskie 17:00
2017-08-26 LKS Żwirex Hadra LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 17:00
2017-08-27 LKS Unia Lisowice LKS Promień II Glinica 17:00
2017-08-27 Unia Lubecko LKS Viktoria Strzebiń 17:00
2017-08-27 LKS Wierzbie 17:00
2017-08-27 LKS Dron-Har Droniowice LKS Dragon Rusinowice 17:00
2017-09-02 LKS Śląsk Koszęcin LKS Dragon Rusinowice 16:00
2017-09-02 LKS Żwirex Hadra LKS Zieloni Zborowskie 16:00
2017-09-02 KS Tajfun Harbułtowice LKS Unia Lisowice 16:00
2017-09-03 LKS Wierzbie LKS Dron-Har Droniowice 16:00
2017-09-03 LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 16:00
2017-09-03 LKS Viktoria Strzebiń LKS Płomień Borowe 16:00
2017-09-03 LKS Promień II Glinica Unia Lubecko 16:00
2017-09-09 LKS Płomień Borowe LKS Promień II Glinica 16:00
2017-09-09 LKS Żwirex Hadra LKS Viktoria Strzebiń 16:00
2017-09-09 LKS Dragon Rusinowice LKS Wierzbie 16:00
2017-09-10 LKS Unia Lisowice LKS Śląsk Koszęcin 16:00
2017-09-10 Unia Lubecko KS Tajfun Harbułtowice 16:00
2017-09-10 LKS Zieloni Zborowskie 16:00
2017-09-10 LKS Dron-Har Droniowice LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 16:00
2017-09-16 LKS Śląsk Koszęcin LKS Wierzbie 16:00
2017-09-16 KS Tajfun Harbułtowice LKS Płomień Borowe 16:00
2017-09-17 LKS Płomień Łagiewniki Wielkie LKS Dragon Rusinowice 16:00
2017-09-17 LKS Dron-Har Droniowice LKS Zieloni Zborowskie 16:00
2017-09-17 LKS Viktoria Strzebiń 16:00
2017-09-17 LKS Promień II Glinica LKS Żwirex Hadra 16:00
2017-09-17 LKS Unia Lisowice Unia Lubecko 16:00
2017-09-23 LKS Płomień Borowe LKS Unia Lisowice 16:00
2017-09-23 LKS Żwirex Hadra KS Tajfun Harbułtowice 16:00
2017-09-23 LKS Dragon Rusinowice LKS Zieloni Zborowskie 16:00
2017-09-24 Unia Lubecko LKS Śląsk Koszęcin 16:00
2017-09-24 LKS Promień II Glinica 16:00
2017-09-24 LKS Dron-Har Droniowice LKS Viktoria Strzebiń 16:00
2017-09-24 LKS Wierzbie LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 16:00
2017-09-30 LKS Śląsk Koszęcin LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 15:00
2017-09-30 KS Tajfun Harbułtowice 15:00
2017-10-01 LKS Wierzbie LKS Zieloni Zborowskie 15:00
2017-10-01 LKS Viktoria Strzebiń LKS Dragon Rusinowice 15:00
2017-10-01 LKS Promień II Glinica LKS Dron-Har Droniowice 15:00
2017-10-01 LKS Unia Lisowice LKS Żwirex Hadra 15:00
2017-10-01 Unia Lubecko LKS Płomień Borowe 15:00
2017-10-07 LKS Płomień Borowe LKS Śląsk Koszęcin 15:00
2017-10-07 LKS Żwirex Hadra Unia Lubecko 15:00
2017-10-07 LKS Dragon Rusinowice LKS Promień II Glinica 15:00
2017-10-08 LKS Unia Lisowice 15:00
2017-10-08 LKS Dron-Har Droniowice KS Tajfun Harbułtowice 15:00
2017-10-08 LKS Wierzbie LKS Viktoria Strzebiń 15:00
2017-10-08 LKS Płomień Łagiewniki Wielkie LKS Zieloni Zborowskie 15:00
10  2017-10-14 LKS Śląsk Koszęcin LKS Zieloni Zborowskie 15:00
10  2017-10-14 KS Tajfun Harbułtowice LKS Dragon Rusinowice 15:00
10  2017-10-14 LKS Płomień Borowe LKS Żwirex Hadra 15:00
10  2017-10-15 LKS Viktoria Strzebiń LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 15:00
10  2017-10-15 LKS Promień II Glinica LKS Wierzbie 15:00
10  2017-10-15 LKS Unia Lisowice LKS Dron-Har Droniowice 15:00
10  2017-10-15 Unia Lubecko 15:00
11  2017-10-21 LKS Żwirex Hadra LKS Śląsk Koszęcin 15:00
11  2017-10-21 LKS Dragon Rusinowice LKS Unia Lisowice 15:00
11  2017-10-22 LKS Płomień Borowe 15:00
11  2017-10-22 LKS Dron-Har Droniowice Unia Lubecko 15:00
11  2017-10-22 LKS Wierzbie KS Tajfun Harbułtowice 15:00
11  2017-10-22 LKS Płomień Łagiewniki Wielkie LKS Promień II Glinica 15:00
11  2017-10-22 LKS Viktoria Strzebiń LKS Zieloni Zborowskie 15:00
12  2017-10-28 LKS Śląsk Koszęcin LKS Viktoria Strzebiń 15:00
12  2017-10-28 KS Tajfun Harbułtowice LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 15:00
12  2017-10-28 LKS Płomień Borowe LKS Dron-Har Droniowice 15:00
12  2017-10-28 LKS Żwirex Hadra 15:00
12  2017-10-29 LKS Promień II Glinica LKS Zieloni Zborowskie 15:00
12  2017-10-29 LKS Unia Lisowice LKS Wierzbie 15:00
12  2017-10-29 Unia Lubecko LKS Dragon Rusinowice 15:00
13  2017-11-04 LKS Dragon Rusinowice LKS Płomień Borowe 14:00
13  2017-11-04 KS Tajfun Harbułtowice LKS Zieloni Zborowskie 14:00
13  2017-11-05 LKS Śląsk Koszęcin 14:00
13  2017-11-05 LKS Dron-Har Droniowice LKS Żwirex Hadra 14:00
13  2017-11-05 LKS Wierzbie Unia Lubecko 14:00
13  2017-11-05 LKS Płomień Łagiewniki Wielkie LKS Unia Lisowice 14:00
13  2017-11-05 LKS Viktoria Strzebiń LKS Promień II Glinica 14:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-08-06 LKS Wierzbie 4:2 LKS Żwirex Hadra relacja ›
---  2017-08-15 LKS Wierzbie 0:2 LKS Mechanik Kochcice relacja ›

Reklama

Najnowsza galeria

LKS Wierzbie vs Dragon Rusinowice 09.04.2017
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Zegar

Najbliższe spotkanie

  LKS Wierzbie
2017-08-27, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

LKS WierzbieLKS Żwirex Hadra
LKS Wierzbie 2:7 LKS Żwirex Hadra
2017-08-20, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 3
KS Tajfun Harbułtowice - LKS Śląsk Koszęcin
LKS Płomień Borowe - LKS Zieloni Zborowskie
LKS Żwirex Hadra - LKS Płomień Łagiewniki Wielkie
LKS Unia Lisowice - LKS Promień II Glinica
Unia Lubecko - LKS Viktoria Strzebiń
- LKS Wierzbie
LKS Dron - Har Droniowice - LKS Dragon Rusinowice

Wyniki

Ostatnia kolejka 2
LKS Śląsk Koszęcin 3:1 LKS Dron - Har Droniowice
LKS Wierzbie 2:7 LKS Żwirex Hadra
LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 1:1 LKS Płomień Borowe
Unia Lubecko 2:3 LKS Zieloni Zborowskie
LKS Viktoria Strzebiń 3:1 LKS Unia Lisowice
LKS Promień II Glinica 3:1 KS Tajfun Harbułtowice