LKS Wierzbie - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • "Piłka nożna jest najważniejszą wśród rzeczy nieważnych"- Franz Beckenbauer
  •        

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Kalendarium

11

12-2018

wtorek

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

Losowa galeria

KS Tajfun Harbułtowice - LKS Wierzbie
Ładowanie...

Najnowsza galeria

LKS Wierzbie vs Dragon Rusinowice 09.04.2017
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 394, wczoraj: 348
ogółem: 948 278

statystyki szczegółowe

Tabela Ligowa

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. plus 11 28 9 1 1 41 - 11 +30
2. minus 11 26 8 2 1 37 - 10 +27
3. bz 11 23 7 2 2 30 - 22 +8
4. bz 11 19 6 1 4 24 - 23 +1
5. plus 11 18 6 0 5 19 - 26 -7
6. minus 11 17 5 2 4 21 - 21 0
7. bz 11 16 5 1 5 31 - 28 +3
8. plus 11 13 4 1 6 21 - 21 0
9. minus 11 13 4 1 6 22 - 29 -7
10. bz 11 9 2 3 6 19 - 28 -9
11. plus 11 5 1 2 8 11 - 27 -16
12. minus 11 3 1 0 10 12 - 42 -30

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 6 15 5 0 1 19 - 11 +8
2. 6 14 4 2 0 16 - 6 +10
3. 5 13 4 1 0 15 - 7 +8
4. 5 12 4 0 1 16 - 5 +11
5. 5 9 3 0 2 9 - 8 +1
6. 6 9 3 0 3 13 - 13 0
7. 6 9 3 0 3 14 - 15 -1
8. 5 7 2 1 2 7 - 6 +1
9. 5 7 2 1 2 13 - 14 -1
10. 6 6 1 3 2 13 - 17 -4
11. 5 3 1 0 4 5 - 11 -6
12. 6 0 0 0 6 7 - 28 -21

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 6 16 5 1 0 25 - 6 +19
2. 5 12 4 0 1 21 - 4 +17
3. 6 10 3 1 2 15 - 15 0
4. 6 9 3 0 3 18 - 14 +4
5. 6 9 3 0 3 10 - 18 -8
6. 5 8 2 2 1 7 - 6 +1
7. 6 6 2 0 4 14 - 15 -1
8. 5 4 1 1 3 9 - 16 -7
9. 5 4 1 1 3 5 - 12 -7
10. 5 3 1 0 4 6 - 11 -5
11. 5 3 1 0 4 5 - 14 -9
12. 6 2 0 2 4 6 - 16 -10

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. KS Orzeł Pawonków 10 26 8 2 0 36 - 8 +28
2. LKS Unia Lisowice 10 25 8 1 1 39 - 10 +29
3. LKS Viktoria Strzebiń 10 20 6 2 2 23 - 20 +3
4. KS Tajfun Harbułtowice 10 19 6 1 3 24 - 20 +4
5. LKS Wierzbie 10 17 5 2 3 21 - 19 +2
6. LKS Promień II Glinica 10 15 5 0 5 17 - 26 -9
7. Unia Lubecko 10 13 4 1 5 24 - 26 -2
8. LKS Dragon Rusinowice 10 13 4 1 5 20 - 22 -2
9. LKS Rybak Ciasna 10 10 3 1 6 20 - 21 -1
10. LKS Płomień Borowe 10 9 2 3 5 19 - 27 -8
11. LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 10 3 1 0 9 10 - 35 -25
12. LKS Zieloni Zborowskie 10 2 0 2 8 8 - 27 -19

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Unia Lubecko 1 3 1 0 0 7 - 2 +5
2. LKS Viktoria Strzebiń 1 3 1 0 0 7 - 2 +5
3. LKS Zieloni Zborowskie 1 3 1 0 0 3 - 0 +3
4. LKS Promień II Glinica 1 3 1 0 0 2 - 0 +2
5. LKS Unia Lisowice 1 3 1 0 0 2 - 1 +1
6. LKS Rybak Ciasna 1 3 1 0 0 1 - 0 +1
7. KS Orzeł Pawonków 1 0 0 0 1 1 - 2 -1
8. LKS Płomień Borowe 1 0 0 0 1 0 - 1 -1
9. LKS Wierzbie 1 0 0 0 1 0 - 2 -2
10. KS Tajfun Harbułtowice 1 0 0 0 1 0 - 3 -3
11. LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 1 0 0 0 1 2 - 7 -5
12. LKS Dragon Rusinowice 1 0 0 0 1 2 - 7 -5

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna123456789101112
1. LKS Wierzbie XXX - 1:74:14:03:1 - - - - 1:41:2
2. LKS Dragon Rusinowice1:3 XXX 0:4 - 2:14:0 - - - - 1:45:1
3. KS Orzeł Pawonków - - XXX 1:1 - - 3:06:11:13:2 - 2:1
4. KS Tajfun Harbułtowice - 2:1 - XXX - - 3:15:12:44:2 - 3:2
5. LKS Zieloni Zborowskie - - 1:23:0 XXX 0:1 - 0:3 - - 1:5 -
6. LKS Płomień Łagiewniki Wielkie - - 0:70:3 - XXX - 1:23:51:4 - 2:7
7. LKS Płomień Borowe1:13:4 - - 3:32:1 XXX - - - 3:31:5
8. LKS Promień II Glinica2:03:1 - - - - 1:3 XXX 1:32:1 - -
9. LKS Viktoria Strzebiń1:17:2 - - 2:1 - 3:2 - XXX 2:1 - -
10. LKS Rybak Ciasna1:21:1 - - 4:0 - 1:0 - - XXX 0:3 -
11. LKS Unia Lisowice - - 2:14:0 - 5:2 - 0:15:1 - XXX -
12. Unia Lubecko - - - - 1:1 - - 6:23:13:40:6 XXX

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

LKS Promień II GlinicaLKS Wierzbie
LKS Promień II Glinica 2:0 LKS Wierzbie
2018-10-28, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Zegar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 2:7 Unia Lubecko
LKS Rybak Ciasna 1:0 LKS Płomień Borowe
LKS Unia Lisowice 2:1 KS Orzeł Pawonków
LKS Viktoria Strzebiń 7:2 LKS Dragon Rusinowice
LKS Zieloni Zborowskie 3:0 KS Tajfun Harbułtowice
LKS Promień II Glinica 2:0 LKS Wierzbie