LKS Wierzbie - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • "Piłka nożna jest najważniejszą wśród rzeczy nieważnych"- Franz Beckenbauer
  •        

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Kalendarium

18

03-2019

pon.

19

03-2019

wtorek

20

03-2019

środa

21

03-2019

czwartek

22

03-2019

piątek

23

03-2019

sobota

24

03-2019

niedziela

Losowa galeria

LKS Żwirex Hadra - LKS Wierzbie
Ładowanie...

Najnowsza galeria

LKS Wierzbie vs Dragon Rusinowice 09.04.2017
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 514, wczoraj: 320
ogółem: 984 211

statystyki szczegółowe

Statystyki Drużyny

Czas gry

1. Paweł Janiczek
Paweł Janiczek 990 minut
2. Mateusz Gansiniec
Mateusz Gansiniec 968 minut
3. Zbigniew Guzy
Zbigniew Guzy 950 minut
4. Sebastian Mroczek
Sebastian Mroczek 948 minut
5. Andrzej Umlauf
Andrzej Umlauf 901 minut
6. Piotr Szejok
Piotr Szejok 900 minut
7. Przemysław Lizurek
Przemysław Lizurek 763 minut
8. Artur Mroczek
Artur Mroczek 751 minut
9. Marcin Piskoń
Marcin Piskoń 745 minut
10. Jakub Jureczko
Jakub Jureczko 719 minut
11. Adam Anioł
Adam Anioł 495 minut
12. Wojciech Kaniut
Wojciech Kaniut 318 minut
13. Michał Kwit
Michał Kwit 290 minut
14. Kamil Gałeczka
Kamil Gałeczka 244 minut
15. Dawid Słota
Dawid Słota 239 minut
16. Daniel Gansiniec
Daniel Gansiniec 214 minut
17. Tymoteusz Brzeziński
Tymoteusz Brzeziński 127 minut
18. Wojciech Adamek
Wojciech Adamek 82 minut
19. Eugeniusz Kopyto
Eugeniusz Kopyto 59 minut
20. Krystian Matysek
Krystian Matysek 35 minut
21. Marcin Krzywoń
Marcin Krzywoń 24 minut

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

LKS Promień II GlinicaLKS Wierzbie
LKS Promień II Glinica 2:0 LKS Wierzbie
2018-10-28, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Zegar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 2:7 Unia Lubecko
LKS Rybak Ciasna 1:0 LKS Płomień Borowe
LKS Unia Lisowice 2:1 KS Orzeł Pawonków
LKS Viktoria Strzebiń 7:2 LKS Dragon Rusinowice
LKS Zieloni Zborowskie 3:0 KS Tajfun Harbułtowice
LKS Promień II Glinica 2:0 LKS Wierzbie