LKS Wierzbie - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • "Piłka nożna jest najważniejszą wśród rzeczy nieważnych"- Franz Beckenbauer
  •        

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Kalendarium

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

Losowa galeria

LKS Wierzbie - KS Płomień Przystań
Ładowanie...

Najnowsza galeria

LKS Wierzbie vs Dragon Rusinowice 09.04.2017
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 122, wczoraj: 142
ogółem: 939 880

statystyki szczegółowe

Statystyki Drużyny

Czas gry

1. Paweł Janiczek
Paweł Janiczek 900 minut
2. Mateusz Gansiniec
Mateusz Gansiniec 878 minut
3. Zbigniew Guzy
Zbigniew Guzy 860 minut
4. Sebastian Mroczek
Sebastian Mroczek 858 minut
5. Andrzej Umlauf
Andrzej Umlauf 856 minut
6. Piotr Szejok
Piotr Szejok 810 minut
7. Przemysław Lizurek
Przemysław Lizurek 678 minut
8. Artur Mroczek
Artur Mroczek 661 minut
9. Marcin Piskoń
Marcin Piskoń 655 minut
10. Jakub Jureczko
Jakub Jureczko 629 minut
11. Adam Anioł
Adam Anioł 450 minut
12. Wojciech Kaniut
Wojciech Kaniut 318 minut
13. Michał Kwit
Michał Kwit 259 minut
14. Dawid Słota
Dawid Słota 239 minut
15. Daniel Gansiniec
Daniel Gansiniec 200 minut
16. Kamil Gałeczka
Kamil Gałeczka 130 minut
17. Kamil Gałeczka
Kamil Gałeczka 114 minut
18. Wojciech Adamek
Wojciech Adamek 82 minut
19. Tymoteusz Brzeziński
Tymoteusz Brzeziński 82 minut
20. Eugeniusz Kopyto
Eugeniusz Kopyto 59 minut
21. Krystian Matysek
Krystian Matysek 35 minut
22. Marcin Krzywoń
Marcin Krzywoń 24 minut

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

LKS WierzbieLKS Zieloni Zborowskie
LKS Wierzbie 4:0 LKS Zieloni Zborowskie
2018-10-21, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Zegar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
LKS Płomień Łagiewniki Wielkie - Unia Lubecko
LKS Rybak Ciasna - LKS Płomień Borowe
LKS Unia Lisowice - KS Orzeł Pawonków
LKS Viktoria Strzebiń - LKS Dragon Rusinowice
LKS Zieloni Zborowskie - KS Tajfun Harbułtowice
LKS Promień II Glinica - LKS Wierzbie

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Unia Lubecko 6:2 LKS Promień II Glinica
LKS Wierzbie 4:0 LKS Zieloni Zborowskie
KS Tajfun Harbułtowice 2:4 LKS Viktoria Strzebiń
LKS Dragon Rusinowice 1:4 LKS Unia Lisowice
KS Orzeł Pawonków 3:2 LKS Rybak Ciasna
LKS Płomień Borowe 2:1 LKS Płomień Łagiewniki Wielkie