III KOLEJKA

• autor: Mpiskon2, 2012-09-07 16:45

Przed nami III kolejka rozgrywek w  której zmierzymy się Unią Lisowice. Po przełamanej złej passie która trwała od 28 kwietnia ( bez zwycięstwa w meczu o punkty ) może w końcu zacznie dopisywać nam więcej szczęścia, bo akurat tego nam brakowało w wielu spotkaniach które powinny być rozstrzygane na naszą korzyść a w rezultacie wynikało inaczej , czas o tym zapomnieć !  Z Lisowicami w dotychczasowych konfrontacjach mamy bardzo korzystny bilans ponieważ na 4 potyczki wszystkie żeśmy wygrali.  Wyniki były następujące:

Sezon 2011/12

LKS Unia Lisowice 1:2 LKS Wierzbie

LKS Wierzbie 6:1 LKS Unia Lisowice

Sezon 2010/11

LKS Unia Lisowice 2:3 LKS Wierzbie

LKS Wierzbie 4:0 LKS Unia Lisowice

Podsumowując   4 – zwycięstwa , 0 – remisów, 0 – porażek , bilans bramkowy 15 – 4 . W tym spotkaniu niewątpliwie będziemy faworytem chociaż nie można odbierać szansy Lisowicom ponieważ jest  to drużyna która dopiero zaczyna budować swój zespół opierając go na młodych zawodnikach.

Spotkanie zostanie rozegrane u nas w niedzielę o godz. 16.00

W pozostałych spotkaniach również zapowiada się ciekawa rywalizacja. W derbach gminy spotka się Strzebiń z Rusinowicami gdzie faworytem będzie ekipa gospodarzy , Woźniki jada na Zborowskie w tym spotkaniu zobaczymy na co będzie ich stać ponieważ nie będą mieli możliwości oparcia zawodników z pierwszej drużyny, a Zborowskie jak wiadomo u siebie potrafi nie jednemu faworytowi odebrać ptk. Tajfun po ostatniej wygranej z Łagiewnikami ma za pewno mocno podbudowane morale zespołu ale czy będzie ich stać na 3 ptk z Orłem który obecnie po 2 spotkaniach zajmuje ostatnia pozycje w tabeli ? Wielka niewiadoma to jak zaprezentuje się ekipa Hadry (pierwszy mecz wysoko wygrany z Lisowicami ale w drugim kompromitacja z rezerwami Woźnik wynik do przerwy 10-0! ) za pewno atutem będzie ich własne boisko na którym się dobrze czują w przeciwieństwie do ich niedzielnego rywala . No i ostatnia para na ten weekend to Sparta II Tworóg i Łagiewniki, raczej tutaj nie liczyłbym na to iż Łagiewniki zdołają przywieźć chociaż punkcik do domu ale zobaczymy co będzie nikogo nie można skreślać. A więc kolejka zapowiada się dosyć ciekawie zobaczymy jak się będzie układała tabela w niedzielny wieczór.