statystyki szczegółowe

Aktualności

WIERZBIE 2-1 LISOWICE

• autor: kanoute1, 2012-09-09 18:22

W III kolejce "B" klasy pokonujemy u siebie ,po ciężkim meczu Unię Lisowice 2-1.

Pierwsza połowa to walka o każdą piłkę w środku boiska. Obie drużyny miały po jednej akcji bramkowej.W 25 min. Niedźwiedź strzałem z 16-stki trafił w poprzeczkę.Na nasze nieszczęście potwierdziło się twierdzenie ,że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić,bo w 30 min. goście mają rzut wolny na ok. 30 metrze.Po dobrej wrzutce i zagapieniu się naszej obrony piłkarz Unii główką trafia w poprzeczkę a po dobitce kolegi z drużyny mamy jedną bramkę w plecy. Zaraz po przerwie przejmujemy inicjatywę.Stwarzamy sobie dogodne sytuacje,czego efektem jest gol Pyrka w 53 min. Potem obraz gry się nie zmienia.Nadal atakujemy i już w 60 min. za sprawą ładnego strzału wychodzimy na prowadzenie.Piskoń zza pola karnego strzela w poprzeczkę,a piłka odbija się za linią bramkową i sędzia uznaje poprawnie zdobytą bramkę.Później chcemy "postawić kropkę nad i " lecz  ani jedna piłka nie trafia do bramki.Dziesięć minut przed końcem spuszczamy z tonu i dekoncentrujemy się.O mało nie skończyło się remisem,ale po strzale gości piłka trafia w słupek. A więc powoli się rozkręcamy .Oby passa zwycięstw trwała jak najdłużej.

Skład:Tomalka,Balas,Guzy,Borek,Mroczek,Koziorowski(67 Gmyrek)Janiczek,Piskoń,Umlauf,Niedźwiedź,Pyrek

Rezerwa:A.Mroczek,Gmyrek,Perchon,Żyłka,Adamek

Bramki:Pyrek,Piskoń