IV Kolejka

• autor: Mpiskon2, 2012-09-14 22:24

Przed nami IV kolejka „B” klasy lublinieckiej . My zmierzymy się z liderem czyli rezerwami Woźnik, jak na razie to pierwsza konfrontacja między oby dwoma zespołami. Woźniki po 3 pierwszych kolejkach mają komplet ptk. z dorobkiem

bramkowym 20-3, my za to mamy 6 ptk. z dorobkiem bramkowym   5-4 . Rywal nasz za pewno jest faworytem tego spotkania, w szczególności u siebie, ponieważ w 2 spotkaniach w których rozgromił wysoko Przystajń 8-2 no i Hadre 10-0 ( wynik do przerwy ) . My za to po złym starcie czyli przegranej w derbach z Rusinowicami  0-3 kolejne 2 mecze wygraliśmy pokazując prawdziwe oblicze naszego zespołu . A wiec poczekajmy do niedzieli która drużyna zdobędzie komplet pty. albo obie ekipy podziela się ptk.

W pozostałych spotkaniach zagrają ze sobą Przystajń z Łagiewnikami, tutaj widzę tylko jednego faworyta czyli gospodarzy, maja dosyć ciekawa ekipę i za pewno będą szukać ptk w takich spotkaniach a Łagiewniki no cóż jak na tą chwile bardzo nieprzewidywalny skład przede wszystkim no i dużo pracy przed chłopakami bo na razie nie widać postępu.

Ciekawie zapowiada się spotkanie Orła z rezerwami Sparty. Orzeł to młoda drużyna która będzie funkcjonowała przyszłościowo a Sparta jak na razie bez porażki tylko spoglądając na przeciwników oby 2 ekip trudno na razie cokolwiek oceniać .

W sobotę Dragon zmierzy się z tegorocznym autsajderem tych rozgrywek czyli Tajfunem . Dragon mocny u siebie , drużyna z wieloletnim doświadczeniem no i beniaminek, raczej stawiam w tej parze na gospodarzy .

Spotkanie Uni z Viktoria to całkiem ciekawy pojedynek pomimo iż , Strzebiń po 3 kolejkach ma komplet ptk. a Lisowice zaledwie 1 ptk. to konfrontacje w ubiegłych latach między tymi zespołami wypadała bardzo rozbieżnie , w większości przypadków wygrywali ci którzy byli gospodarzami w tej konfrontacji.

No i ostatnia para tej kolejki to Żwirx który jako gospodarz podejmie ekipę ze Zborowskiego . Patrząc na ostatnie spotkania Żwirexu trudno go faworyzować w tym spotkaniu, drużyna w rozsypce ciężko ma się pozbierać już 2 sezon z kolei , za to Zborowskie wzmocniło zespół kilkoma zawodnikami i jak na razie całkiem nieźle sobie radzą.

autor: ~kuba 2012-09-16 10:16:43

avatar chlopaki nie dac d*****