statystyki szczegółowe

Aktualności

LKS Wierzbie 0-0 Płomień Przystajń

• autor: kanoute1, 2012-10-07 17:10

To juź 4 mecz bez zwycięstwa . Tym razem u siebie zdobywamy tylko 1 punkt w meczu z Przystajnią."Tylko" ,ponieważ zasłużyliśmy na zwycięstwo.Od początku meczu zdecydowanie  przeważamy na boisku.Dopiero gdzieś od 30 min spotkanie się wyrównuje ,do przerwy obie ekipy mogły zdobyć bramkę, ale niewykorzystują swoich sytuacji .Drugie 45 min wygląda zupełnie tak samo.Znowu zdecydowanie przeważamy,mamy swoje sytuacje,jednak rezultat się nie zmienia. Ostatnie 10 min to przewaga gości ,którzy również marnują okazje.Zabrakło w tym meczu przede wszystkim bramek.Może dlatego ,źe śliska murawa i mocno padający deszcz uniemożliwiały konstruowanie składnych akcji.Oprócz tego zawodnicy gości przy każdym kontakcie z naszymi piłkarzami kładli się na murawie ,a sędzia często się nabierał na te tricki. Podsumowując nasza gra wyglądała całkiem nieźle,jednak brakowało wykończenia.

Skład:A.Mroczek,Adamek(70Szejok)Guzy,Borek,S.Mroczek,Umlauf,Piskoń,Janiczek,Kędzierski(46 Koziorowski)Niedźwiedź,Błazenek

Rezerwa:B.Kwit,Szejok,Koziorowski

Żółte kartki: Janiczek,Koziorowski