LKS Wierzbie - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • "Piłka nożna jest najważniejszą wśród rzeczy nieważnych"- Franz Beckenbauer
  •        

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Kalendarium

18

03-2019

pon.

19

03-2019

wtorek

20

03-2019

środa

21

03-2019

czwartek

22

03-2019

piątek

23

03-2019

sobota

24

03-2019

niedziela

Losowa galeria

LKS Wierzbie - LKS Rozwój Olszyna
Ładowanie...

Najnowsza galeria

LKS Wierzbie vs Dragon Rusinowice 09.04.2017
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 478, wczoraj: 320
ogółem: 984 175

statystyki szczegółowe

Aktualności

VIII kolejka

  • autor: Mpiskon2, 2012-10-17 17:58

Żwirex Hadra - Sparta II Tworóg 0:0

 

     MLKS Woźniki II - Płomień  Łagiewniki Wielkie 3:0          

                              (Marcin Zaczyński, Wojciech Pająk, Martin Gorzewski)                                                                

                                                 Płomień Przystajń - Dragon Rusinowice 3:2                                              

(Piotr Matyja 2, Przemysław Dudek - Łukasz Szlapa, Robert Kocyba)

                                                         Unia Lisowice - Orzeł Pawonków 7:2                                                                              

  (Grzegorz Malek 4, Łukasz Sobalski, Łukasz Brzezina, Strzoda Bartosz - Patryk Tyliba 2)

LKS Wierzbie - Victoria Srzebiń 2:5


(Rafał Niedźwiedź 2 - Adam Blacha 3, Krysik 2)

Zieloni Zborowskie - Tajfun Harbułtowice 2:2


(Michał Mikno 2  - Mateusz Gruszka, Tomasz Schulz)



  • Komentarzy [0]
  • czytano: [445]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

LKS Promień II GlinicaLKS Wierzbie
LKS Promień II Glinica 2:0 LKS Wierzbie
2018-10-28, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Zegar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 2:7 Unia Lubecko
LKS Rybak Ciasna 1:0 LKS Płomień Borowe
LKS Unia Lisowice 2:1 KS Orzeł Pawonków
LKS Viktoria Strzebiń 7:2 LKS Dragon Rusinowice
LKS Zieloni Zborowskie 3:0 KS Tajfun Harbułtowice
LKS Promień II Glinica 2:0 LKS Wierzbie