LKS Wierzbie - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • - 2:7
  • - 1:0
  • - 2:1
  • - 7:2
  • - 3:0
  • - 2:0
  •        

Kalendarium

25

03-2019

pon.

26

03-2019

wtorek

27

03-2019

środa

28

03-2019

czwartek

29

03-2019

piątek

30

03-2019

sobota

31

03-2019

niedziela

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 23, wczoraj: 451
ogółem: 986 521

statystyki szczegółowe

Aktualności

Podsumowanie XI kolejki

  • autor: kanoute1, 2012-11-05 15:14

 

KS Tajfun Harbułtowice 4:1 KS Płomień Przystajń
       
 (Bondza,P.Adamek,Kołaczuch,Kłosek - Dudek)
 
LKS Sparta II Tworóg 2:0 LKS Victoria Strzebiń
 
           ( Rafał Sobania * 2 )
 
LKS Płomień Łagiewniki Wlk 2:1 LKS Wierzbie
 
                 ( Knopik Tomasz , Król Arkadiusz   -  Janiczek)
 
LKS Orzeł Pawonków 1:3 LKS Zieloni Zborowskie
 
               ( Skubała - Ligus , Urbańczyk , Maron )
 
LKS Dragon Rusinowice 3:1 LKS Żwirex Hadra
 
              ( Kocyba,Szlapa,Mielczarek - Duda )
 
LKS Unia Lisowcie 2:5 MLKS II Woźniki
 
(Brzezina,Kałuziński - 2x Gorzewski,2x Zaczyński,Paliga)


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [415]
 

autor: ~anonim 2012-11-05 19:37:22

avatar do łagiewnik: Knopik Tomasz, Król Arkadiusz


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV

Reklama

Najbliższe spotkanie

Unia LubeckoLKS Wierzbie
Unia Lubecko   LKS Wierzbie
2019-04-07, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

LKS Promień II GlinicaLKS Wierzbie
LKS Promień II Glinica 2:0 LKS Wierzbie
2018-10-28, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Unia Lubecko - LKS Wierzbie
LKS Promień II Glinica - KS Tajfun Harbułtowice
LKS Zieloni Zborowskie - LKS Dragon Rusinowice
LKS Viktoria Strzebiń - KS Orzeł Pawonków
LKS Unia Lisowice - LKS Płomień Borowe
LKS Rybak Ciasna - LKS Płomień Łagiewniki Wielkie

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 2:7 Unia Lubecko
LKS Rybak Ciasna 1:0 LKS Płomień Borowe
LKS Unia Lisowice 2:1 KS Orzeł Pawonków
LKS Viktoria Strzebiń 7:2 LKS Dragon Rusinowice
LKS Zieloni Zborowskie 3:0 KS Tajfun Harbułtowice
LKS Promień II Glinica 2:0 LKS Wierzbie