LKS Wierzbie - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • "Piłka nożna jest najważniejszą wśród rzeczy nieważnych"- Franz Beckenbauer
  •        

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Kalendarium

10

12-2018

pon.

11

12-2018

wtorek

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

Losowa galeria

KS Tajfun Harbułtowice - LKS Wierzbie
Ładowanie...

Najnowsza galeria

LKS Wierzbie vs Dragon Rusinowice 09.04.2017
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 111, wczoraj: 121
ogółem: 947 647

statystyki szczegółowe

Aktualności

Podsumowanie XII kolejki

  • autor: kanoute1, 2012-11-12 14:29

KS Płomień Przystajń 3:2 LKS Unia Lisowice(Gmyrek,Rabenda X2 - Sobalski,Malek)

MLKS Woźniki II 8:1 LKS Dragon Rusinowice
(3 x Pająk, 2 x Michalski K., 2 x Gorzewski, Zaczyński - Dziuk)
LKS ŻWIREX HADRA 0:0 LKS Orzeł Pawonków
LKS Zieloni Zborowskie 3:2LKS Płomień Łagiewniki Wielkie
( Balas x2 , Mikno-Kowalski, Król )
LKS Wierzbie 0:3 LKS Sparta II Tworóg
( Sobania ,Matysek X 2)
LKS Victoria Strzebiń 0:1 KS Tajfun Harbułtowice
( Kr.Musik)

  • Komentarzy [4]
  • czytano: [478]
 

autor: KasiaAn 2012-11-12 23:45:38

Profil KasiaAn w Futbolowo LKS Zieloni Zborowskie : Balas x2 , Mikno


autor: Adams123 2012-11-18 17:36:59

Profil Adams123 w Futbolowo Zachęcam do oddawania głosów w ankiecie na zawodnika rundy na stronie Tajfunu:D


autor: ~anonim 2012-11-22 18:23:36

avatar dla łagiewnik: Kowalski Łukasz, Król Arkadiusz


autor: ~anonim 2012-11-23 16:59:59

avatar Mała poprawka, bramki dla Tworoga: Matysek 2, Sobania 1.


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

LKS Promień II GlinicaLKS Wierzbie
LKS Promień II Glinica 2:0 LKS Wierzbie
2018-10-28, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Zegar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 2:7 Unia Lubecko
LKS Rybak Ciasna 1:0 LKS Płomień Borowe
LKS Unia Lisowice 2:1 KS Orzeł Pawonków
LKS Viktoria Strzebiń 7:2 LKS Dragon Rusinowice
LKS Zieloni Zborowskie 3:0 KS Tajfun Harbułtowice
LKS Promień II Glinica 2:0 LKS Wierzbie