statystyki szczegółowe

Aktualności

LKS Orzeł Pawonków - LKS Wierzbie 7-2

• autor: Mpiskon2, 2013-02-02 09:16

Orzeł rozgromił nas aż 7-2 . Podsumowujac spotkanie to bramki strzelone przez gości zostaly  podarowane w prezencie jak nie po błędach indywidualnych tak po niekompetencji bramkarza. Oczywiście gramy w mocno okrojonym składzie . Na spotkanie wychodzimy w 10 - tkę z tym ze do bramki musi wejśc zawodnik z pola poniewaz żaden z naszych bramkarzy nie pojawił sie na meczu. Po 20 minutach gry mamy komplet zawodników na boisku.

Stan boiska w Solarni fatalny co nie pozwoliło obydwu ekipom na  skonstrułowanie skladnych akci. W większości akcji rządził przypadek. Mecz zaczynamy dosyć szczęsliwie bo juz w 2 min sędzia dyktuje rzut karny, który wykorzystuje sam poszkodowany i zamienia go na bramkę. Dosyć wyrównana pierwsza połowa kończy się 1-1. Goście wyrównali wynik spotkania w 20 min po dosyć ładnym strzale z około 30 metra. Po przerwie trudno opisać co sie stało, 47 min Orzeł wychodzi na prowadzenie. Po tej akcji nieco sie otwieramy chcąc szybko wyrównac wynik spotkania. 60' 62' i 65 minuta rozwiała jakie kolwiek nadzieje na korzystny wynik Orzeł na prrełomie 5 minut strzela nam 3 bramki z tego 2 po stracie piłki przez obrone gdzie goście wyszli w przewadze 2-1 no i bez rzadnych problemów piłki umieszczali w bramce. 3 bramka strzelona mozna powiedzieć z lini pola rożnego zawodnik Orła chcąc dośrodkować piłke umieszcza ja w siadce po złym ustawieniu sie bramkarza. 75' strzał z za pola karnego po ziemi, piłka przelatuje bramkarzowi miedzy nogami i mamy 6-1. 79' minuta niefortunne interwencje przy wibijaniu pilki z naszej połowy boiska stwarzaja Orłowi kolejna znakomita sytuacje bramkową która została zamieniona na bramkę. 83' min. po zamieszaniu w polu karnym i rykoszecie piłki Janiczek ustala wynik spotkania na 2-7.

Krótko podsumowując nasz wystep to trudno uwierzyć że niespelna tydzień temu grając z wiceliderem A klasy zagraliśmy dobry mecz a teraz z ostatnia drużyna B klasy dostajemy sromotną porażkę. Patrzac na to z drugiej strony to grając takim składem i robiac tak rażące błędy jak w meczu z Orłem to nie ma na co więcej liczyć. Orzeł oddając 8 strzałów w światło bramki 7 zamienia na gole.

Skład:

Adamek W. , Guzy Z. , Mroczek S. , Umlauf A. , Szejok P. , Janiczek P. , Piskoń M. , Klimas S. , Koziorowski J. Błazanek M. , Woźniak M.

Bramki :

2' Janiczek (rzut karny)               0-1

20' Zawodnik testowany            1-1

47' Mrugała                                   2-1

60' Wypych                                    3-1

62' Skubała                                   4-1

65' Jureczko                                  5-1

75' Mrugała                                   6-1

79' Król                                          7-1

83' Janiczek                                  2-7