LKS Wierzbie - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • "Piłka nożna jest najważniejszą wśród rzeczy nieważnych"- Franz Beckenbauer
  •        

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Dan1o 225
2. denis9407 123
3. StsBookmaker 108
4. kanoute1 30
5. Wojtinos 9

Kalendarium

20

06-2018

środa

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

Losowa galeria

Sparing z Droniowicami
Ładowanie...

Najnowsza galeria

LKS Wierzbie vs Dragon Rusinowice 09.04.2017
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 433, wczoraj: 71
ogółem: 913 175

statystyki szczegółowe

Aktualności

Podsumowanie kolejki

  • autor: kanoute1, 2013-04-21 14:15

LKS Wierzbie 1- 0 Dragon Rusinowice

Sebastian Mroczek

Żwirex Hadra 0-5 MLKS Woźniki II

2x Gorzewski, Zaczyński, Michalski Ł., Harwig

Tajfun Harbułtowice 3-3 Płomień Łagiewniki Wielkie

K.Musik(karny), Ł.Klama, P.Kłosek - Joszko Andrzej x 3

Sparta Tworóg II 0-2 Płomień Przystajń

Wiśniewski R. x2

Zieloni Zborowskie 3-2 Unia Lisowice 

Michał Mikno 2, Patryk Ligus  -  P.Kałuziński, Ł.Sobalski

Viktoria Strzebiń 6-1 Orzeł Pawonków

Krzysztof Lisiecki 3, Adam Blacha, Dionizy Gatys, Krzysztof Myrcik - Ł .Skubała

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [344]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

Unia LubeckoLKS Wierzbie
Unia Lubecko   LKS Wierzbie
2018-06-24, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

LKS Zieloni ZborowskieLKS Wierzbie
LKS Zieloni Zborowskie 0:2 LKS Wierzbie
2018-05-20, 14:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Zegar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
LKS Śląsk Koszęcin - LKS Płomień Borowe
Unia Lubecko - LKS Żwirex Hadra
LKS Promień II Glinica - LKS Dragon Rusinowice
KS Tajfun Harbułtowice - pauza
LKS Viktoria Strzebiń - LKS Wierzbie
LKS Płomień Łagiewniki Wielkie - LKS Zieloni Zborowskie

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 1:2 LKS Śląsk Koszęcin
LKS Zieloni Zborowskie 0:2 LKS Wierzbie
LKS Dragon Rusinowice 0:2 LKS Viktoria Strzebiń
LKS Promień II Glinica pauza
LKS Żwirex Hadra 4:1 LKS Unia Lisowice
LKS Płomień Borowe 6:0 Unia Lubecko