LKS Wierzbie - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • "Piłka nożna jest najważniejszą wśród rzeczy nieważnych"- Franz Beckenbauer
  •        

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Kalendarium

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

21 urodziny obchodzi Patryk Kempa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

LKS Promień II Glinica - LKS Wierzbie - 15:00

Losowa galeria

LKS Unia Lisowice - LKS Wierzbie
Ładowanie...

Najnowsza galeria

LKS Wierzbie vs Dragon Rusinowice 09.04.2017
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 124, wczoraj: 328
ogółem: 934 794

statystyki szczegółowe

Aktualności

Podsumowanie kolejki

  • autor: kanoute1, 2013-04-21 14:15

LKS Wierzbie 1- 0 Dragon Rusinowice

Sebastian Mroczek

Żwirex Hadra 0-5 MLKS Woźniki II

2x Gorzewski, Zaczyński, Michalski Ł., Harwig

Tajfun Harbułtowice 3-3 Płomień Łagiewniki Wielkie

K.Musik(karny), Ł.Klama, P.Kłosek - Joszko Andrzej x 3

Sparta Tworóg II 0-2 Płomień Przystajń

Wiśniewski R. x2

Zieloni Zborowskie 3-2 Unia Lisowice 

Michał Mikno 2, Patryk Ligus  -  P.Kałuziński, Ł.Sobalski

Viktoria Strzebiń 6-1 Orzeł Pawonków

Krzysztof Lisiecki 3, Adam Blacha, Dionizy Gatys, Krzysztof Myrcik - Ł .Skubała

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [360]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

LKS Promień II GlinicaLKS Wierzbie
LKS Promień II Glinica   LKS Wierzbie
2018-10-28, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

LKS WierzbieLKS Zieloni Zborowskie
LKS Wierzbie 4:0 LKS Zieloni Zborowskie
2018-10-21, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Zegar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
LKS Płomień Łagiewniki Wielkie - Unia Lubecko
LKS Rybak Ciasna - LKS Płomień Borowe
LKS Unia Lisowice - KS Orzeł Pawonków
LKS Viktoria Strzebiń - LKS Dragon Rusinowice
LKS Zieloni Zborowskie - KS Tajfun Harbułtowice
LKS Promień II Glinica - LKS Wierzbie

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Unia Lubecko 6:2 LKS Promień II Glinica
LKS Wierzbie 4:0 LKS Zieloni Zborowskie
KS Tajfun Harbułtowice 2:4 LKS Viktoria Strzebiń
LKS Dragon Rusinowice 1:4 LKS Unia Lisowice
KS Orzeł Pawonków 3:2 LKS Rybak Ciasna
LKS Płomień Borowe 2:1 LKS Płomień Łagiewniki Wielkie