LKS Wierzbie - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • "Piłka nożna jest najważniejszą wśród rzeczy nieważnych"- Franz Beckenbauer
  •        

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Dan1o 225
2. denis9407 123
3. StsBookmaker 108
4. kanoute1 30
5. Wojtinos 9

Kalendarium

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

środa

28

06-2018

czwartek

29

06-2018

piątek

30

06-2018

sobota

Losowa galeria

LKS Wierzbie - LKS Unia Lisowice
Ładowanie...

Najnowsza galeria

LKS Wierzbie vs Dragon Rusinowice 09.04.2017
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 293, wczoraj: 102
ogółem: 914 480

statystyki szczegółowe

Aktualności

Podsumowanie kolejki

  • autor: kanoute1, 2013-05-05 17:59

Płomień Łagiewniki Wielkie 1 - 4 KS Płomień Przystajń 

 Wojtulek- Gaździcki x2,Pilśniak,Szczepaniak,

Sparta Tworóg II 6 - 0 Orzeł Pawonków

 Szwinge, Sobania, Karkocha, Pyka,  Jacek,  Mielczarek

Tajfun Harbułtowice 2 - 0 Dragon Rusinowice 

Bondza,Kołaczuch 

Viktoria Strzebiń 6 -1 Unia Lisowice

    Lisiecki X4,Myrcik,  Kopeć - Sobalski

LKS Wierzbie 1 - 4 MLKS Woźniki II

Błazenek - 2X Harwig , Gorzewski , Zaczyński

Zieloni Zborowskie 1 - 2 Żwirex Hadra

  Mikno  - Kachel,Szpak


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [348]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

Unia LubeckoLKS Wierzbie
Unia Lubecko   LKS Wierzbie
2018-06-24, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

LKS Zieloni ZborowskieLKS Wierzbie
LKS Zieloni Zborowskie 0:2 LKS Wierzbie
2018-05-20, 14:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Zegar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
LKS Śląsk Koszęcin - LKS Płomień Borowe
Unia Lubecko - LKS Żwirex Hadra
LKS Promień II Glinica - LKS Dragon Rusinowice
KS Tajfun Harbułtowice - pauza
LKS Viktoria Strzebiń - LKS Wierzbie
LKS Płomień Łagiewniki Wielkie - LKS Zieloni Zborowskie

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 1:2 LKS Śląsk Koszęcin
LKS Zieloni Zborowskie 0:2 LKS Wierzbie
LKS Dragon Rusinowice 0:2 LKS Viktoria Strzebiń
LKS Promień II Glinica pauza
LKS Żwirex Hadra 4:1 LKS Unia Lisowice
LKS Płomień Borowe 6:0 Unia Lubecko