LKS Wierzbie - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • "Piłka nożna jest najważniejszą wśród rzeczy nieważnych"- Franz Beckenbauer
  •        

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Kalendarium

24

10-2018

środa

21 urodziny obchodzi Patryk Kempa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

LKS Promień II Glinica - LKS Wierzbie - 15:00

29

10-2018

pon.

30

10-2018

wtorek

Losowa galeria

Prezentacja drużyny
Ładowanie...

Najnowsza galeria

LKS Wierzbie vs Dragon Rusinowice 09.04.2017
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 68, wczoraj: 238
ogółem: 935 283

statystyki szczegółowe

Aktualności

Podsumowanie kolejki

  • autor: kanoute1, 2013-05-05 17:59

Płomień Łagiewniki Wielkie 1 - 4 KS Płomień Przystajń 

 Wojtulek- Gaździcki x2,Pilśniak,Szczepaniak,

Sparta Tworóg II 6 - 0 Orzeł Pawonków

 Szwinge, Sobania, Karkocha, Pyka,  Jacek,  Mielczarek

Tajfun Harbułtowice 2 - 0 Dragon Rusinowice 

Bondza,Kołaczuch 

Viktoria Strzebiń 6 -1 Unia Lisowice

    Lisiecki X4,Myrcik,  Kopeć - Sobalski

LKS Wierzbie 1 - 4 MLKS Woźniki II

Błazenek - 2X Harwig , Gorzewski , Zaczyński

Zieloni Zborowskie 1 - 2 Żwirex Hadra

  Mikno  - Kachel,Szpak


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [362]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

LKS Promień II GlinicaLKS Wierzbie
LKS Promień II Glinica   LKS Wierzbie
2018-10-28, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

LKS WierzbieLKS Zieloni Zborowskie
LKS Wierzbie 4:0 LKS Zieloni Zborowskie
2018-10-21, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Zegar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
LKS Płomień Łagiewniki Wielkie - Unia Lubecko
LKS Rybak Ciasna - LKS Płomień Borowe
LKS Unia Lisowice - KS Orzeł Pawonków
LKS Viktoria Strzebiń - LKS Dragon Rusinowice
LKS Zieloni Zborowskie - KS Tajfun Harbułtowice
LKS Promień II Glinica - LKS Wierzbie

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Unia Lubecko 6:2 LKS Promień II Glinica
LKS Wierzbie 4:0 LKS Zieloni Zborowskie
KS Tajfun Harbułtowice 2:4 LKS Viktoria Strzebiń
LKS Dragon Rusinowice 1:4 LKS Unia Lisowice
KS Orzeł Pawonków 3:2 LKS Rybak Ciasna
LKS Płomień Borowe 2:1 LKS Płomień Łagiewniki Wielkie