LKS Wierzbie 1 - 1 Zieloni Zborowskie

• autor: kanoute1, 2013-05-19 19:10

Skład : Mroczek,Balas,Guzy,Umlauf,Szejok,Koziorowski( 65 Adamek),Gałeczka,Mroczek,Anioł(75 Kwit B),Kwit,M , Błazanek(85 Żyłka)

Bramka : 90 ' Żyłka

W niedzielnym spotkaniu ze Zborowskim tylko remisujemy 1 -1 . Bez kilku czołowych zawodników nie zagraliśmy tak jak zwykle.Brakowało dobrych sytuacji i błyskotliwych podań. W obronie gra nie wyglądała żle,jednak z całego przebiegu spotkania można wywnioskować,że wynik był sprawiedliwy.

W pierwszej połowie to goście byli lepsi.Starali się stwarzać dogodne sytuacje ,ale nasza obrona prezentowała się dobrze i do przerwy pozostał wynik bezbramkowy . My natomiast mieliśmy jedną dobrą sytuację . Błazenek praktycznie w sytuacji sam na sam z bramkarzem spudłował i nie uszczęśliwił licznie zgromadzonych kibiców .

W drugiej połowie gra się otwiera .Do momentu stracenia bramki lepsi są Zieloni.Gola tracimy w 60 minucie po rzucie wolnym.Po dośrodkowaniu w pole karne goście są górą w walce o piłkę i po trzeciej główce przeciwników piłka trafia do bramki. Potem Wierzbie próbuje odrabiać straty ,a Zborowskie gra z kontry.Do końca meczu gramy bardziej ofensywnie i kiedy już brakowało wiary , sędzia podyktował rzut wolny na 30 metrze z boku boiska.Prawie cała drużyna oprócz bramkarza poszła w pole karne i  po sporym zamieszaniu Żyłka zdobywa swojego pierwszego gola dla Wierzbia.

Za tydzień gramy bardzo trudny mecz z Przystajnią i miejmy nadzieję ,że nasza gra do tego czasu się poprawi .