LKS Wierzbie - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • "Piłka nożna jest najważniejszą wśród rzeczy nieważnych"- Franz Beckenbauer
  •        

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Kalendarium

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

Losowa galeria

LKS Wierzbie -Tajfun Harbułtowice 22.06.14
Ładowanie...

Najnowsza galeria

LKS Wierzbie vs Dragon Rusinowice 09.04.2017
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 130, wczoraj: 343
ogółem: 948 797

statystyki szczegółowe

Aktualności

Wyjazd do Przystajni

  • autor: kanoute1, 2013-05-24 23:12

Jutro wyjeżdżamy do Przystajni ,aby zmierzyć się z silnym przeciwnikiem,jakim jest miejscowy Płomień.Ta drużyna w tej rundzie gra bardzo dobrze i powoli zbliża się do awansu. Jesienią u nas było jednak 0-0 i również ten mecz będzie bardzo zacięty,tym bardziej ,że obie drużyny znacznie poprawiły swoją grę.  Zapraszamy więc w niedzielę do Przystajni na godzinę 17 :00.

Wszystkie spotkania : 

Płomień Przystajń - LKS Wierzbie 
Obsada :Bejm, Turek, Kulij
Zieloni Zborowskie - Viktoria Strzebiń
 Obsada: Wąsiński, Korzonek, Jesionowska
Żwirex Hadra - Tajfun Harbułtowice
Obsada: Wąsala, Sobieraj, Makles
MLKS Woźniki II - Sparta Tworóg II 
Obsada: Gazda, Majchrzyk, Gruszka
Unia Lisowice - Płomień Łagiewniki Wlk
Obsada: Olczyk K., Knop, Kowolik
Dragon Rusinowice - Orzeł Pawonków 
Obsada :Nowiński, Pudlik, Gawin


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [312]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

LKS Promień II GlinicaLKS Wierzbie
LKS Promień II Glinica 2:0 LKS Wierzbie
2018-10-28, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Zegar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 2:7 Unia Lubecko
LKS Rybak Ciasna 1:0 LKS Płomień Borowe
LKS Unia Lisowice 2:1 KS Orzeł Pawonków
LKS Viktoria Strzebiń 7:2 LKS Dragon Rusinowice
LKS Zieloni Zborowskie 3:0 KS Tajfun Harbułtowice
LKS Promień II Glinica 2:0 LKS Wierzbie