Pierwszy czerwcowy mecz.

• autor: kanoute1, 2013-05-30 21:57

Viktoria Strzebiń 2 - 2 LKS Wierzbie

Skład : A.Mroczek,Szejok,Guzy,Adamek,B.Kwit,Janiczek,Umlauf,Koziorowski,Kwit M ,Błazenek,Żyłka (55 Anioł)

Bramki : Adamek 48, Anioł 91

Czerwona kartka : Guzy

W Strzebiniu remisujemy z Viktorią 2 - 2 .Biorąc pod uwagę skład w jakim zagraliśmy ,to przed meczem wzięlibyśmy ten wynik w ciemno ,jednak po spotkaniu pozostaje spory niedosyt .

W pierwszej połowie to my jesteśmy aktywniejsi.Utrzymujemy się przy piłce,staramy się kreować sytuacje jednak bezskutecznie . Najlepsze okazje do strzelenia bramki miał Janiczek z wolnego (bramkarz sparował piłkę na rzut rożny ) i M.Kwit po strzale z 20 metrów ,jednak bramkarz również w tej sytuacji nie dał się pokonać . Jeszcze w pierwszej połowie powinniśmy mieć rzut karny ,kiedy to M.Kwit został skopany w polu karnym,a sędzia w ogóle nie zareagował .Gospodarze za to mieli dwie sytuacje,z czego jedną wykorzystali zdobywając gola w 35 minucie. Po przerwie tempo gry spadło,natomiast gra się zaostrzyła . Wchodzimy znakomicie w drugie 45 minut ,bo już 3 minuty po wejściu na murawę remisujemy . Adamek próbował dośrodkować,ale z dośrodkowania wyszedł idealny strzał za bramkarza . Potem mamy rwaną grę po obu stronach .Do 76 minuty nadal mamy nadzieję na zwycięstwo ,jednak to co się stało potem nie powinno mieć w ogóle miejsca . Podczas walki Adamka z zawodnikiem Viktorii w polu karnym,piłkarz gospodarzy wykorzystuje sytuację i kładzie się na murawie,a sędzia dyktuje 11 -stkę . Po tej bramce próbujemy odrabiać straty,lecz sędzia znów nie popisuje się swoją decyzją . Guzy i zawodnik Strzebinia  mają pojedynek sprinterski do piłki.Kiedy obaj są blisko siebie ,przeciwnik w aktorski sposób pada na trawę , a arbiter wyciąga czerwoną kartkę,interpretując faul w sytuacji bramkostrzelnej .Później jednak pokazujemy wolę walki i nawet bez jednego zawodnika potrafimy zdobyć gola . W 91 minucie mamy rzut wolny na 35 metrze .Prawie wszyscy nasi zawodnicy wybrali się w pole karne,a w zamieszaniu drogę do bramki znalazł Anioł .

Podsumowując , mecz był ze wskazaniem na naszą stronę .Pewnie zaraz pojawią się komentarze,że znowu zwalamy wynik na sędziego,ale w tym spotkaniu jego zachowanie było karygodne . Za tydzień gramy z Tajfunem i znowu nie będzie optymalnego składy.Myślmy jednak pozytywnie i wierzmy ,że wynik będzie sprawiedliwy i bez ingerencji kogokolwiek .