LKS Wierzbie - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • - 2:7
  • - 1:0
  • - 2:1
  • - 7:2
  • - 3:0
  • - 2:0
  •        

Kalendarium

25

03-2019

pon.

26

03-2019

wtorek

27

03-2019

środa

28

03-2019

czwartek

29

03-2019

piątek

30

03-2019

sobota

31

03-2019

niedziela

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 23, wczoraj: 451
ogółem: 986 521

statystyki szczegółowe

Aktualności

Podsumowanie kolejki ....

  • autor: kanoute1, 2013-06-17 09:28

LKS Unia Lisowice 1-5 KS Płomień Przystajń

Sobalski - Gmyrek x2,Gaździcki x2,Szczepaniak 
LKS Dragon Rusinowice 2-7 MLKS Woźniki II

Mandla x2 - Zaczyński x2, Gorzewski, Pająk, Danielczyk x2,Michalski
LKS Orzeł Pawonków 2-8 LKS Żwirex Hadra

Kałuziński,Skubała - 
LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 5-1 LKS Zieloni Zborowskie

Jośko, Król, Sleziona , Kupiec, ? - ?
LKS Sparta Tworóg II 4-1 LKS Wierzbie

Rogoziński, Sobania, Gliwa, Gad- Błazenek
KS Tajfun Harbułtowice 4-4 LKS Viktoria Strzebiń

Klama x2,Musik,Kołaczuch -Lisiecki,Myrcik,Klabis,samobój


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [356]
 

autor: -Oliver- 2013-06-18 23:04:00

Profil -Oliver- w Futbolowo Dla Tajfuna : Klama x2,Musik Krystian,Kołaczuch.


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV

Reklama

Najbliższe spotkanie

Unia LubeckoLKS Wierzbie
Unia Lubecko   LKS Wierzbie
2019-04-07, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

LKS Promień II GlinicaLKS Wierzbie
LKS Promień II Glinica 2:0 LKS Wierzbie
2018-10-28, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Unia Lubecko - LKS Wierzbie
LKS Promień II Glinica - KS Tajfun Harbułtowice
LKS Zieloni Zborowskie - LKS Dragon Rusinowice
LKS Viktoria Strzebiń - KS Orzeł Pawonków
LKS Unia Lisowice - LKS Płomień Borowe
LKS Rybak Ciasna - LKS Płomień Łagiewniki Wielkie

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 2:7 Unia Lubecko
LKS Rybak Ciasna 1:0 LKS Płomień Borowe
LKS Unia Lisowice 2:1 KS Orzeł Pawonków
LKS Viktoria Strzebiń 7:2 LKS Dragon Rusinowice
LKS Zieloni Zborowskie 3:0 KS Tajfun Harbułtowice
LKS Promień II Glinica 2:0 LKS Wierzbie