|
|
|||
dzisiaj: 212, wczoraj: 239
ogółem: 2 537 337
statystyki szczegółowe
Królem strzelców został reprezentant Viktorii Strzebiń - Krzysztof Lisiecki z dorobkiem 25 bramek . Zaraz za nim znaleźli się dwaj piłkarze MLKS-u Woźniki , czyli Martin Gorzewski -24 bramki i Marcin Zaczyński - 21 goli . Gratulujemy fantastycznych wyników i życzymy dalszych sukcesów zarówno klubowych,jak i tych indywidualnych .
Pełna lista strzelców w rozwinięciu >>>
*Lista strzelców ,bez uwzględnienia jednej bramki dla Łagiewnik (Płomień 5-1 Zborowskie ) - do dziś nie dostałem informacji na ten temat . Za wszelkie ewentualne błędy przepraszam .
25-Krzysztof Lisiecki (Victoria Strzebiń)
24-Martin Gorzewski (MLKS Woźniki II)
21- Marcin Zaczyński (MLKS Woźniki II)
14-Rafał Sobania (Sparta II Tworóg)
12-Grzegorz Malek (Unia Lisowice)
Wojciech Pająk (MLKS Woźniki II)
Damian Czudaj (Żwirex Hadra)
11-Łukasz Sobalski (Unia Lisowice)
Robert Wiśniewski (Płomień Przystajń)
10 -Łukasz Skubała (Orzeł Pawonków)
Michał Mikno (Zieloni Zborowskie)
Krzysztof Kupiec (Płomień Łagiewniki Wielkie)
9-Adam Blacha (Victoria Strzebiń)
Przemysław Dudek (Płomień Przystajń)
Paweł Janiczek (LKS Wierzbie)
Patryk Mielczarek (Dragon Rusinowice)
Andrzej Jośko (Płomień Łagiewniki Wielkie)
7 - Sebastian Paliga (MLKS Woźniki II)
Łukasz Szlapa (Dragon Rusinowice)
Karol Mielczarek (Sparta II Tworóg)
Damian Szczygioł (Zieloni Zborowskie)
Jakub Duda (Żwirex Hadra)
Dawid Pyka (Żwirex Hadra)
6 - Marcin Balas (Zieloni Zborowskie)
Patryk Ligus (Zieloni Zborowskie)
Bastian Harwig (MLKS Woźniki II)
Dariusz Szczepaniak (Płomień Przystajń)
Dawid Gaździcki (Płomień Przystajń)
Przemysław Mandla (Dragon Rusinowice)
Przemysław Kałuziński (Orzeł Pawonków)
Arkadiusz Król (Płomień Łagiewniki Wielkie)
Krystian Musik (Tajfun Harbułtowice)
5 - Piotr Matyja (Płomień Przystajń)
Marcin Pilśniak (Płomień Przystajń)
Jarosław Gmyrek (Płomień Przystajń)
Rafał Niedźwiedź (LKS Wierzbie)
Dionizy Gatys (Victoria Strzebiń)
Krzysztof Myrcik (Victoria Strzebiń)
Sebastian Dziuk (Dragon Rusinowice)
Robert Kałaczuch (Tajfun Harbułtowice)
Michał Danielczyk (MLKS Woźniki II)
Tomasz Wołowczyk (Żwirex Hadra)
4 - Robert Tkacz (Dragon Rusinowice)
Robert Kocyba (Dragon Rusinowice)
Andrzej Kachel (Żwirex Hadra)
Witold Raj (Żwirex Hadra)
Sebastian Mroczek (LKS Wierzbie)
Mateusz Błazenek (LKS Wierzbie)
Mariusz Bondza (Tajfun Harbułtowice)
Marek Maron (Zieloni Zborowskie)
Karol Wichary (Orzeł Pawonków)
Patryk Tyliba (Orzeł Pawonków)
Miroslaw Krysik (Victoria Strzebiń)
Marcin Karkocha (Sparta II Tworóg)
Mateusz Pyka (Sparta II Tworóg)
3 -Knopik Tomasz (Płomień Łagiewniki Wielkie)
Joachim Śleziona (Płomień Łagiewniki Wielkie)
Tomasz Szpak (Żwirex Hadra)
Paweł Kłosek (Tajfun Harbułtowice)
Łukasz Klama (Tajfun Harbułtowice)
Łukasz Brzezina (Unia Lisowice)
Patryk Kałuziński (Unia Lisowice)
Marcin Piskoń (LKS Wierzbie)
Dawid Morcinek (MLKS Woźniki II)
Krzysztof Michalski (MLKS Woźniki II)
Tomasz Krzywoń (Zieloni Zborowskie)
Jakub Szufla (Victoria Strzebiń)
2 - Krzysztof Bartczyszyn (Żwirex Hadra)
Krzysztof Wąsala (Żwirex Hadra)
Bartosz Jagieła (Płomień Przystajń)
Michał Sokołowski (Płomień Przystajń)
Adrian Rabenda (Płomień Przystajń)
Łukasz Michalski (MLKS Woźniki II)
Jarosław Klabis (Victoria Strzebiń)
Tomasz Sobalski (Unia Lisowice)
Dawid Grabiński (Unia Lisowice)
Bartosz Strzoda (Unia Lisowice)
Kamil Kukowka (Unia Lisowice)
Krzysztof Sobotta (Sparta II Tworóg)
Krzysztof Rogoziński (Sparta II Tworóg)
Jaruszowiec Robert (Sparta II Tworóg)
Tomasz Schulz (Tajfun Harbułtowice)
Patryk Adamek (Tajfun Harbułtowice)
Krystian Opiela (Dragon Rusinowice)
Grzegorz Kocyba (Dragon Rusinowice)
Sebastian Klimas (LKS Wierzbie)
Michał Kwit (LKS Wierzbie)
1 - Denis Kaczmarzyk (Unia Lisowice)
Damian Szatan (Victoria Strzebiń)
Adrian Richter (Victoria Strzebiń)
Dawid Pyrek (Victoria Strzebiń)
Tomasz Krzywoń (Victoria Strzebiń)
K. Antlauf (Victoria Strzebiń)
Mirosław Kopeć (Victoria Strzebiń)
Wojciech Piechota (Płomień Łagiewniki Wielkie)
Łukasz Kowalski (Płomień Łagiewniki Wielkie)
Paweł Jośko (Płomień Łagiewniki Wielkie)
Martin Piechota (Płomień Łagiewniki Wielkie)
Marcin Wojtulek (Płomień Łagiewniki Wielkie)
Adrian Tracz (Żwirex Hadra)
Sebastian Banasik (Żwirex Hadra)
Martin Saflik (Zieloni Zborowskie)
Joachim Skubała (Zieloni Zborowskie)
Urbańczyk (Zieloni Zborowskie)
A.Skubała (Zieloni Zborowskie )
Janusz Rink (Tajfun Harbułtowice)
Mateusz Gruszka (Tajfun Harbułtowice)
Mateusz Adamek (Tajfun Harbułtowice)
Tomasz Zamoski (Tajfun Harbułtowice)
Dawid Hehnel (Tajfun Harbułtowice)
Bartłomiej Pliczko (MLKS Woźniki II)
Łukasz Kabus (MLKS Woźniki II)
Michał Kolodziejczyk (MLKS Woźniki II)
Piotr Broncel (MLKS Woźniki II)
Daniel Wróbel (MLKS Woźniki II)
Marcin Mandla (Dragon Rusinowice)
Dariusz Piskoń (Dragon Rusinowice)
Andrzej Umlauf (LKS Wierzbie)
Mateusz Pyrek (LKS Wierzbie)
Krzysztof Żyłka (LKS Wierzbie)
Wojciech Adamek (LKS Wierzbie)
Adam Anioł (LKS Wierzbie)
Jarosław Koziorowski (LKS Wierzbie)
Dawid Wypych (Orzeł Pawonków)
Adam Popanda (Orzeł Pawonków)
Karol Koza (Orzeł Pawonków)
Mateusz Łagowski (Sparta II Tworóg)
Robert Szufla (Sparta II Tworóg)
Matysek Andrzej (Sparta II Tworóg)
Adam Goluch (Sparta II Tworóg)
Marcin Szwinge (Sparta II Tworóg)
Mateusz Jacek (Sparta II Tworóg)
Michał Gliwa (Sparta Tworóg II)
Rafał Gad (Sparta II Tworóg)
Wojciech Hyra (Płomień Przystajń)
Mateusz Janik (Płomień Przystajń)
Rafał Mirek (Płomień Przystajń)
adrian rabenda 2 bramki
strzelcy Dragona Rusinowice: Kocyba Robert - 4 bramki, Kocyba Grzegorz - 2
Hadra z Pawonkowem.
2x Tomasz Wołowczyk, 2x Kuba Duda, 2x Dawid Pyka, 1x Damian Czudaj 1x Witek Raj
LKS Żwirex Hadra | 1:5 | LKS Wierzbie |
2024-03-24, 14:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
B-klasa » Lubliniec | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Najbliższa kolejka 13 | ||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 12 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|