Bramka : Piskoń 60 '

Skład : Artur Mroczek , Piotr Szejok , Zbigniew Guzy , Andrzej Umlauf ,Adam Anioł , Jarosław Koziorowski , Paweł Janiczek , Łukasz Borek(63' Mateusz Błazenek), Sebastian Mroczek , Michał Kwit , Marcin Piskoń(82' Krzysztof Żyłka)

Rezerwa : Adamek , Żyłka , Błazenek

Więcej >>>

Zdobywamy pierwsze punkty sezonu właśnie w Droniowicach ! Zwycięstwo cieszy tym bardziej,że gra mogła się podobać ,choć skuteczność była fatalna .

Pierwsze 30 min to bardzo dobra gra po naszej stronie ,ale i  mnóstwo niewykorzystanych sytuacji . W tym czasie mogliśmy wygrywać już przynajmniej 4 - 0 ,gdyby swoje okazje wykorzystali między innymi S.Mroczek i Janiczek . Po pół godzinie grania sytuacja na boisku diametralnie się zmieniła . To gospodarze atakowali .U nas pojawił się chaos i niepotrzebne faule na 20 metrze . Jednak do przerwy nikt nie zdołał wyjść .

Po przerwie powracamy do dobrej gry . Konstruujemy akcje bramkowe ,czego efektem jest zwycięska bramka Piskonia w 60 minucie . Później Droniowice nie potrafiły wyjść z własnej połowy ,a my raz za razem marnowaliśmy dogodne sytuacje . Piłka uderzała w poprzeczkę ,słupek i boczne siatki ,lecz nie w bramkę .Okazje marnowali S . Mroczek i Błazenek . To doprowadziło do nerwowej końcówki , lecz gracze Dron - Haru nie mieli sił na wyrównanie .

Dzisiejszy mecz pokazał,że możemy grać widowiskowo i stwarzać sobie sytuacje ,jednak trzeba je jeszcze wykorzystywać . Drugim elementem do poprawy jest stabilizacja . W jednym meczu gramy jak trampkarze ,a w następnym jak seniorzy " A " klasy .