• autor: kanoute1, 2013-09-07 11:47

W derbowym meczu z Dragonem niestety przegrywamy 2 - 1 .

Skład : Artur Mroczek , Piotr Szejok , Zbigniew Guzy , Andrzej Umlauf , Mariusz Kłosek , Jarosław Koziorowski  Paweł Janiczek , Łukasz Borek , Mateusz Błazanek , Sebastian Mroczek , Michał Kwit

ROZWIŃ >

Przez pierwsze 25 minut inicjatywa leży po naszej stronie . Mamy składne akcje,gramy piłką ,ale nie mamy stuprocentowych sytuacji do zdobycia gola ,prócz strzału Umlaufa i Kwita. W 26 min gospodarze wychodzą na prowadzenie po rzucie rożnym ( piłkę do siatki pakuje S.Dziuk po główce ). Potem Rusinowice nabierają wiatru w żagle i w 30 minucie jest już 2 - 0 . Fatalne nieporozumienie naszej obrony wykorzystuje Szaforz ,który w tej sytuacji nie miał prawa spudłować . Do końca pierwszej połowy mamy jeszcze groźny strzał M.Kwita z 20 metra,jednak bramkarz wykonał swoje zadanie  i wynik się nie zmienił .

Drugie 45 minut całkowicie należy do nas . W 49 minucie zdobywamy gola kontaktowego . Błazanek strzelił w bramkarza,lecz S.Mroczek skutecznie skierował futbolówkę do siatki po dobitce . W następnych minutach nadal prowadzimy grę, a przeciwnicy jedynie odpowiadają nieskutecznym strzałami z dystansu . W 56 minucie mamy ogromnego pecha,bo po silnym uderzeniu Janiczka piłka odbija się od poprzeczki ,a bramkarz rywali może jedynie odetchnąć z ulgą . Do końca meczu chcemy za wszelką siłę wyrównać,ale to nie przynosi efektów i z Rusinowic wyjeżdżamy na tarczy . Cóż można powiedzieć o tym meczu ? Po raz kolejny pokazujemy się z dobrej strony , jednak nadal czegoś nam brakuje . Byliśmy lepszą ekipą , ale wygrywa ten kto zdobywa więcej bramek .