LKS Wierzbie - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • "Piłka nożna jest najważniejszą wśród rzeczy nieważnych"- Franz Beckenbauer
  •        

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Kalendarium

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

21 urodziny obchodzi Patryk Kempa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

LKS Promień II Glinica - LKS Wierzbie - 15:00

Losowa galeria

LKS Unia Lisowice - LKS Wierzbie
Ładowanie...

Najnowsza galeria

LKS Wierzbie vs Dragon Rusinowice 09.04.2017
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 120, wczoraj: 328
ogółem: 934 790

statystyki szczegółowe

Aktualności

Spotkanie z Viktorią

  • autor: kanoute1, 2013-09-21 11:44

Unia Lisowice - Żwirex Hadra

 Obsada : Kowolik , Korzonek , Knop R

Dron-Har Droniowice - Zieloni Zborowskie

Obsada : W S C z- wa

Małapanew Kuczów - Płomień Łagiewniki

Obsada : Zakaszewski , Gruszka , Pudlik

Dragon Rusinowice - Orzeł Pawonków

Obsada : Wąsala , Waszut , Mikuliński

LKS Wierzbie - Viktoria Strzebiń

Obsada : Fiszer , Wychowski , Bralich


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [259]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

LKS Promień II GlinicaLKS Wierzbie
LKS Promień II Glinica   LKS Wierzbie
2018-10-28, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

LKS WierzbieLKS Zieloni Zborowskie
LKS Wierzbie 4:0 LKS Zieloni Zborowskie
2018-10-21, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Zegar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
LKS Płomień Łagiewniki Wielkie - Unia Lubecko
LKS Rybak Ciasna - LKS Płomień Borowe
LKS Unia Lisowice - KS Orzeł Pawonków
LKS Viktoria Strzebiń - LKS Dragon Rusinowice
LKS Zieloni Zborowskie - KS Tajfun Harbułtowice
LKS Promień II Glinica - LKS Wierzbie

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Unia Lubecko 6:2 LKS Promień II Glinica
LKS Wierzbie 4:0 LKS Zieloni Zborowskie
KS Tajfun Harbułtowice 2:4 LKS Viktoria Strzebiń
LKS Dragon Rusinowice 1:4 LKS Unia Lisowice
KS Orzeł Pawonków 3:2 LKS Rybak Ciasna
LKS Płomień Borowe 2:1 LKS Płomień Łagiewniki Wielkie