0 - 1 Lisiecki '45

1 - 1 Błazenek '50 ( asysta Kwit )

1 - 2 ??? '90

Więcej >>>

Pomimo dobrej gry naszego zespołu przegrywamy z Viktorią Strzebiń 1-2 . Pierwsze 30 min to zdecydowane ataki naszej drużyny . W tym czasie mamy groźne strzały Mroczka i Błazenka ,ale brakuje skuteczności i odrobiny precyzji . Potem gra się wyrównuje i to goście mają dwie sytuacje . Najpierw w 30 min mamy szczęście ,bo piłka odbija się od słupka ,ale tuż przed przerwą już tak nie jest . Po błędzie naszego defensora Lisiecki wykorzystuje dogodną sytuację i robi się nieprzyjemnie .

W II połowie znów rozpoczynamy nasze ataki i w 48 minucie wyrównujemy . Po podaniu do lewej strony pola karnego bramkę zdobywa Błazenek . Już 3 minuty później brakuje naprawdę niewiele , żeby wyjść na prowadzenie . Michał Kwit strzałem z 20 metrów trafia w słupek i musimy nadal napierać ma bramkę przeciwnika . Najbardziej kontrowersyjna sytuacja miała miejsce w 60 minucie . Arbiter pokazał czerwoną kartkę dla Janiczka ,który rzekomo próbował uderzyć piłkarza drużyny przeciwnej ( Swoją drogą ciekawe jak to możliwe ,że za "próbę uderzenia" można powalić kogoś na murawę ) . Od tej chwili sytuacja na boisku staje się coraz trudniejsza . Mimo tego nie poddajemy się i gramy jak równy z równym , ale w końcówce lepsi okazali się przyjezdni i to oni zdobyli decydującą bramkę.

Mimo ,że minęła już 6 kolejka to nadal widać te same mankamenty . Nasz brak skuteczności nie pozwala nam na wygrywanie takich meczy jak ten ze Strzebiniem . W tabeli zaszły  spore zmiany . Na fotel lidera niespodziewanie skoczył Dragon Rusinowice , jednak różnica pomiędzy pierwszym a piątym miejscem to tylko 3 punkty i walka o czołowe pozycje nadal trwa .