statystyki szczegółowe

Aktualności

Wierzbie 2 - 4 Hadra

• autor: kanoute1, 2013-10-21 16:50

Niedzielny mecz można podzielić na dwie połowy . W pierwszej byliśmy znacznie lepsi ,ale w drugiej zabrakło sił , koncentracji i walki .

WIĘCEJ >>>

Pierwsze dziesięć minut to walka w środku pola . Później przejmujemy kontrolę i w 17 min wychodzimy na prowadzenie . Po kilku podaniach Paweł Janiczek decyduje się na strzał z 25 metrów i pakuje piłkę pod poprzeczkę bramki rywala . Wyniku nie potrafimy jednak długo podtrzymać , bo w 28 minucie goście wyrównują po kontrataku . Po tej bramce nie podłamujemy się i nadal gramy swoje . W 35 minucie po fali ataków na Hadrę w końcu udaje nam się zdobyć drugą bramkę . Po serii podań przy 16-stce Błazenek wchodzi w pole karne i trafia w bramkarza , ale przy dobitce bezlitosny okazuje się Rafał Niedźwiedź i mamy 2 -1 . Kilka minut później ten sam zawodnik miał znakomitą okazję do podwyższenia wyniku , ale przy naporze dwóch obrońców brakuje mu kilku centymetrów ,żeby pokonać goalkeepera Żwirexu.

Do przerwy wynik nie uległ zmianie . W drugiej połowie powtarza się niestety sytuacja ze Zborowskiego . Z szatni wychodzimy rozkojarzeni i od 53 minuty już przegrywamy ! Bramki padają w 47  i 53 minucie po biernej postawie naszych obrońców i bramkarza . Przez resztę drugiej części nie potrafimy sobie stworzyć dogodnej sytuacji , a w obronie pojawia się coraz więcej błędów . Opisem drugiej połowy może być bramka na 2-4 , kiedy to zawodnik Hadry wykorzystuje nieporozumienie pomiędzy naszym stoperem a bramkarzem .

Podsumowując , to spotkanie możemy podzielić na dwie różne twarze naszego zespołu . Kiedy mamy siłę , koncentrację i wolę walki pokazujemy , że stać nas na naprawdę dobry futbol , ale wystarczy moment nieuwagi , żeby wygrany mecz zakończył się porażką .