LKS Wierzbie - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • - 2:7
  • - 1:0
  • - 2:1
  • - 7:2
  • - 3:0
  • - 2:0
  •        

Kalendarium

25

03-2019

pon.

26

03-2019

wtorek

27

03-2019

środa

28

03-2019

czwartek

29

03-2019

piątek

30

03-2019

sobota

31

03-2019

niedziela

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 23, wczoraj: 451
ogółem: 986 521

statystyki szczegółowe

Aktualności

Podsumowanie 11 kolejki

  • autor: kanoute1, 2013-10-27 13:26

LKS Zieloni Zborowskie 1 - 1 LKS Orzeł Pawonków

Bramki : Tomasz Krzywoń - Karol Wichary

LKS Żwirex Hadra 5 - 0 LKS Victoria Strzebiń

Bramki :Witold Raj x2 , Andrzej Kachel x2 , Krzysztof Wąsala

KS Tajfun Harbułtowice 1 - 1 LKS Wierzbie

Bramki : Dawid Jezierski - Zbigniew Guzy

KS Unia Lisowice 0 - 3 LKS Dragon Rusinowice

Bramki :Robert Kocyba , Rafał Trocha , Przemysław Mandla

LKS Dron - Har Droniowice 1 - 1 LKS Małapanew Kuczów

Bramki : Przemysław Mizera -


  • Komentarzy [2]
  • czytano: [367]
 

autor: ~anonim 2013-10-27 19:39:03

avatar Droniowice - Kuczów 1:1


autor: ~anonim 2013-10-28 20:04:29

avatar dla pawonkowa Karol Wichary


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV

Reklama

Najbliższe spotkanie

Unia LubeckoLKS Wierzbie
Unia Lubecko   LKS Wierzbie
2019-04-07, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

LKS Promień II GlinicaLKS Wierzbie
LKS Promień II Glinica 2:0 LKS Wierzbie
2018-10-28, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Unia Lubecko - LKS Wierzbie
LKS Promień II Glinica - KS Tajfun Harbułtowice
LKS Zieloni Zborowskie - LKS Dragon Rusinowice
LKS Viktoria Strzebiń - KS Orzeł Pawonków
LKS Unia Lisowice - LKS Płomień Borowe
LKS Rybak Ciasna - LKS Płomień Łagiewniki Wielkie

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 2:7 Unia Lubecko
LKS Rybak Ciasna 1:0 LKS Płomień Borowe
LKS Unia Lisowice 2:1 KS Orzeł Pawonków
LKS Viktoria Strzebiń 7:2 LKS Dragon Rusinowice
LKS Zieloni Zborowskie 3:0 KS Tajfun Harbułtowice
LKS Promień II Glinica 2:0 LKS Wierzbie