statystyki szczegółowe

Aktualności

Pokój Sadów 4 - 2 LKS Wierzbie

• autor: kanoute1, 2014-03-03 08:49

W niedzielnym pojedynku ulegamy rywalowi zza miedzy 4-2 . Mecz zaczyna się fatalnie,bo po faulu naszego stopera karnego wykorzystuje zawodnik gospodarzy .Drugą bramkę tracimy w 30 minucie . Do przerwy mamy kilka dobrych sytuacji do zmiany wyniku ,jednak do przerwy nadal 2-0. Po przerwie gra również wyrównana i znów mnóstwo niewykorzystanych sytuacji po naszej stronie . W 50 min gospodarze wykorzystują fatalny błąd naszego obrońcy i mamy 3-0. W 58 min Sadów ma drugiego karnego i już wiadomo kto wygra w tym meczu . Dziesięć minut później sędzie wskazuje znów na jedenasty metr jednak tym razem To nasz kapitan go wykonuje i mamy 4-1. Do końca meczu mamy jeszcze kilka świetnych sytuacji ,ale tylko jedną z nich wykorzystuje Błazenek i mecz kończy się wynikiem 4-2 . W tym spotkaniu najbardziej raziła kiepska skuteczność . Do tego pojedyncze błędy obrony i wynik jest taki a nie inny .

Skład: A.Mroczek,Balas,Guzy,Umlauf,Kłosek,Szejok,Janiczek,Błazenek,Anioł,Mroczek,Kwit

Ponadto : Adamek,Żyłka