LKS Wierzbie - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • "Piłka nożna jest najważniejszą wśród rzeczy nieważnych"- Franz Beckenbauer
  •        

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Kalendarium

10

12-2018

pon.

11

12-2018

wtorek

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

Losowa galeria

Zieloni Zborowskie - LKS Wierzbie
Ładowanie...

Najnowsza galeria

LKS Wierzbie vs Dragon Rusinowice 09.04.2017
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 150, wczoraj: 121
ogółem: 947 686

statystyki szczegółowe

Aktualności

Podsumowanie 12 kolejki

  • autor: kanoute1, 2014-04-06 13:43

 Dron-Har Droniowice 0 - 2 Dragon Rusinowice

( Obsada sędziowska : Gorzewski, Gruszka, Pudlik )

Bramki :Robert Kocyba, Rafał Masoń

Unia Lisowice 2 - 3 LKS Wierzbie

( Obsada sędziowska: Jarkiewicz ,Sowa ,Maciów )

Bramki : Grzegorz Malek , Dawid Brol - Sebastian Mroczek , Paweł Janiczek , Grzegorz Szydło

Tajfun Harbułtowice 3 - 3 Victoria Strzebiń

( Obsada sędziowska : Sobieraj, Kowolik, Stolarek )

Bramki : Samobój, Tomasz Schulz X2 - Jakub Szufla, Artur Szymanek, Karol Antlauf

Żwirex Hadra 0 - 0 Orzeł Pawonków

( Obsada sędziowska : Wydział sędziowski Częstochowa )

Zieloni Zborowskie 3 - 2 Płomień Łagiewniki Wielkie

( Obsada sędziowska : Sałajczyk, Wychowski, Knop R )

Bramki : Damian Szczygioł x2, Piotr Pluta Mariusz Klimek , Martin Piechota


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [357]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

LKS Promień II GlinicaLKS Wierzbie
LKS Promień II Glinica 2:0 LKS Wierzbie
2018-10-28, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Zegar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 2:7 Unia Lubecko
LKS Rybak Ciasna 1:0 LKS Płomień Borowe
LKS Unia Lisowice 2:1 KS Orzeł Pawonków
LKS Viktoria Strzebiń 7:2 LKS Dragon Rusinowice
LKS Zieloni Zborowskie 3:0 KS Tajfun Harbułtowice
LKS Promień II Glinica 2:0 LKS Wierzbie