• autor: kanoute1, 2014-05-25 19:34

Skład : Mroczek ,Szejok (Anioł) ,Guzy ,Umlauf ,Balas ,Koziorowski (Borek) ,Janiczek ,Gałeczka (Żyłka) ,Błazenek ,Kwit (Szydło) ,Mroczek

Bramki:Mroczek,Janiczek,Szydło

OPIS W ROZWINIĘCIU >>>>

W 18 kolejce przegrywamy kolejny mecz . Tym razem lepsza okazała się przyjezdna drużyna Orła Pawonków. Pierwsze 20 minut to gra w środku pola z dominacją naszego zespołu ,czego efektem jest bramka Sebastiana Mroczka po składnej ,zespołowej akcji . Później gra się wyrównuje ,a w 35 minucie po ręce jednego z naszych obrońców goście mają rzut karny . Niestety nasz bramkarz nie był w stanie obronić jedenastki ,choć piłkę miał już na rękawicy . Po tej bramce widać było jak goście stopniowo przejmowali inicjatywę . W 45 min Orzeł zdobywa bramkę do szatni po wrzutce z rzutu wolnego . Druga połowa to już bardziej zdecydowane ataki gospodarzy,ale przede wszystkim gości . W 49 minucie Pawonków strzela na 1-3 ,ale kilka akcji później to zespół z Wierzbia ma rzut karny , który na bramkę zamienia Paweł Janiczek. Potem drużyna Pawonkowa ma dosyć sporo sytuacji podbramkowych,jednak gola na 4-2 zdobywają dopiero w 70 minucie . Przy tym wyniku gra się nie zmienia .Orzeł nadal atakuje i marnuje świetne sytuacje,a Wierzbie odpowiada również niewykorzystanymi sytuacjami tylko,że w mniejszej ilości . W 89 minucie bramkę dla naszego zespołu zdobywa Grzesiu Szydło i do końca meczu staramy się doprowadzić do remisu,lecz jest już za późno .

W tym spotkaniu widać było nasze braki kondycyjne i błędy  w kryciu . Mecz mógłby się zakończyć dużo wyższym wynikiem,lecz skuteczność obu zespołów nie była najlepsza . Mimo tego mecz dostarczył sporo emocji i mógł się podobać publiczności . Za tydzień gramy z ostatnimi w tabeli Łagiewnikami,a mecze zaległej 17 kolejki zostaną rozegrane 11 czerwca o godzinie 18:00 (gramy z Viktorią na wyjeździe).