LKS Wierzbie - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • - 2:7
  • - 1:0
  • - 2:1
  • - 7:2
  • - 3:0
  • - 2:0
  •        

Kalendarium

25

03-2019

pon.

26

03-2019

wtorek

27

03-2019

środa

28

03-2019

czwartek

29

03-2019

piątek

30

03-2019

sobota

31

03-2019

niedziela

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 23, wczoraj: 451
ogółem: 986 521

statystyki szczegółowe

Aktualności

Podsumowanie kolejki

  • autor: kanoute1, 2014-06-02 08:37

TAJFUN Harbułtowice 2:1 DRON - HAR Droniowice

Bramki : Krystian Musik X2 - Krzysztof Jańta

ŻWIREX Hadra 4:0 MAŁAPANEW Kuczów

Bramki :Tomasz Wołowczyk,Witold Raj X2, Mariusz Bondza

ZIELONI Zborowskie 2:4 DRAGON Rusinowice

Bramki : Damian Szczygieł X2 - Rafał Masoń , Przemysław Mandla , Grzegorz Kocyba X2

PŁOMIEŃ Łagiewniki Wielkie 1:0 LKS Wierzbie

Bramki : Joachim Śledziona

ORZEŁ Pawonków 7:0 VICTORIA Strzebiń

Bramki : Karol Koza, Kamil Gruszczyński, Piotr Badura X2, Wojciech Małczak X3


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [429]
 

autor: ~anonim 2014-06-04 10:10:44

avatar do Łagiewnik Śleziona


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV

Reklama

Najbliższe spotkanie

Unia LubeckoLKS Wierzbie
Unia Lubecko   LKS Wierzbie
2019-04-07, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

LKS Promień II GlinicaLKS Wierzbie
LKS Promień II Glinica 2:0 LKS Wierzbie
2018-10-28, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Unia Lubecko - LKS Wierzbie
LKS Promień II Glinica - KS Tajfun Harbułtowice
LKS Zieloni Zborowskie - LKS Dragon Rusinowice
LKS Viktoria Strzebiń - KS Orzeł Pawonków
LKS Unia Lisowice - LKS Płomień Borowe
LKS Rybak Ciasna - LKS Płomień Łagiewniki Wielkie

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 2:7 Unia Lubecko
LKS Rybak Ciasna 1:0 LKS Płomień Borowe
LKS Unia Lisowice 2:1 KS Orzeł Pawonków
LKS Viktoria Strzebiń 7:2 LKS Dragon Rusinowice
LKS Zieloni Zborowskie 3:0 KS Tajfun Harbułtowice
LKS Promień II Glinica 2:0 LKS Wierzbie