Skład:

Mroczek,Szejok,Borek(Anioł),Umlauf,Balas,Błazenek,Janiczek,Mroczek,Jelonek(Koziorowski),Kwit,Guzy

Bramki : Błazenek X2,Guzy X2,Kwit,Anioł

Opis w rozwinięciu !!!

W końcu udaje nam się wygrać w świetnym stylu ! Pierwsza połowa zaczyna się bardzo dobrze dla naszego zespołu,bo w 12 minucie dzięki asyście Kwita, Mateusz Błazenek pakuje piłkę do bramki . Potem idziemy za ciosem i w 20 minucie na 2-0 podwyższa Michał Kwit .Po 30 minutach gry mamy już 3-0 po bramce Zbyszka Guzego i już wiadomo kto wygra ten mecz .Do przerwy schodzimy ze spokojnym wynikiem ,a co najważniejsze na drugą część wychodzimy skoncentrowani na grze przez co rywal nie miał możliwości stworzenia sobie dogodnej sytuacji . Wierzbie zaś marnuje kilka okazji do zdobycia bramki ,ale w końcu w 73 minucie drugą swoją bramkę zdobywa Guzy . Do końca spotkania swoje bramki zdobywają jeszcze Adam Anioł w 80 minucie i Błazenek w 89 minucie . Obie bramki padły po akcjach Jarka Koziorowskiego .Warto dodać ,że w końcowych minutach gry nasz bramkarz znakomicie broni dwie,jedyne zresztą sytuacje Zielonych .

W tym meczu goście nie mieli nic do powiedzenia . Grę naszego zespołu oglądało się z przyjemnością i aż dziw bierze,że jeszcze tydzień temu nie potrafiliśmy się przeciwstawić drużynie Łagiewnik .

Co do następnych meczy to nastąpiła mała zmiana i w niedzielę gramy ze Strzebiniem,potem w Boże Ciało ze Żwirexem w Lisowie i na koniec sezonu podejmujemy Tajfun u siebie (22 czerwiec ).