LKS Wierzbie 2-0 Tajfun Harbułtowice

• autor: kanoute1, 2014-06-22 19:52

Skład : Mroczek ,Kłosek(46 Balas) ,Borek ,Umlauf ,Szejok(46 Koziorowski) ,Jelonek(40 Szydło) ,Janiczek ,Mroczek ,Błazenek ,Kwit (82 Anioł) ,Guzy

Bramki : 60 ' Szydło (rzut wolny) , 80 ' Janiczek (rzut karny)

W ostatnim meczu sezonu wygrywamy w derbach z Tajfunem Harbułtowice 2-0 . Pierwsze piętnaście minut gry to większe posiadanie piłki po naszej stronie ,jednak bez klarownych sytuacji . Potem Tajfun ma długą serię rzutów rożnych .

Więcej w rozwinięciu :------->

Po jednym z nich zawodnik rywali trafia piłką w słupek ,innym zaś razem nasz bramkarz dobrze interweniuje . Do końca pierwszej połowy jeszcze Sebastian Mroczek ma sytuację sam na sam,ale młody goalkeeper gości idealnie wygarnia piłkę z pod nóg naszego piłkarza . Druga połowa należy już do nas . Do momentu zdobycia bramki przez nasz zespół gra się nam ciężko ,mamy kilka świetnych sytuacji do objęcia prowadzenia m.in. Kwita i Mroczka jednak piłka nie chce wpaść do bramki. W 60 minucie sędzia dyktuje rzut wolny z boku pola karnego za faul na naszym zawodniku . Do piłki podchodzi Grzesiu Szydło i uderza futbolówkę lewą nogą ,zdobywając bardzo ładną ,szóstą bramkę w tym sezonie . Po objęciu prowadzenia widać rozluźnienie w naszej ekipie ,bo wygrywając gra się po prostu łatwiej ,choć Harbułowice do samego końca meczu miały swoje okazje,ale nasz bramkarz dobrze wykonywał swoją robotę . W 80 minucie w polu karnym faulowany był Michał Kwit . Do wykonania jedenastki ustawił się Paweł Janiczek i pewnie pokonał przeciwnika ustalając wynik na 2-0 .

• Komentarzy [11]
  • czytano: [1099]

autor: ~anonim 2014-06-22 20:29:28

avatar mozecie miec 3 pkt za mecz z kuczowem gral tam zawodnik krzysztof musik a niemogl !!

autor: kanoute1 2014-06-23 00:00:35

Profil kanoute1 w Futbolowo Możesz uzasadnić dlaczego lub napisać do mnie na priv ? Za pomoc będę bardzo wdzięczny

autor: ~anonim 2014-06-23 17:51:37

avatar Tak ogólnie on niebyt zgłoszony do gry wystarczy sprawdzić sprawozdania i już macie 3pkt ponieważ niebyt zgłoszony a grał w pierwszy

autor: ~anonim 2014-06-23 17:53:42

avatar 4 meczach grał ale wszystkie kuczow przegrał tylko z wami wygrał a później żeby się nikt nie skąpe nie grał wogóle ani chyba go niezgłaszali

autor: ~anonim 2014-06-23 19:36:37

avatar sorki! jeszcze raz ogolnie chodzi o to ze krzysztof musik niebył zgłoszony do rozgrywek i zagrał 4 mecze tylko ze kuczow wszystkie przegral tylko z wami wygral a on niebył wogole zgloszony do rozgrywek a w sprawozdaniach jest wypisany wiec wystarczy zglosic to w"ppn lubliniec" oni sprawdza sprawozdanie i juz macie 3 pkt !!! ogolnie pozniej juz nie gral w meczach dlatego zeby sie nikt sie niedowiedzial i chyba niebyl zgloszony do rozgrywek ale na 100% z wami na meczu gral a niebyl zgloszony nara

autor: ~Thomas Anderson 2014-06-24 16:34:14

avatar Widziałem, że w Wierzbiu również grał nieuprawniony zawodnik w meczu z Victorią (komunikat PPN Lubliniec). kanoute1 możesz przybliżyć o co chodzi?

autor: kanoute1 2014-06-24 21:46:41

Profil kanoute1 w Futbolowo No tak wyszło .Nie wpisaliśmy do protokołu zawodnika,który wszedł z ławki . Według mnie kara jest chora . Walkower i 1000 zł daje się klubom za pomyłkę ,a sędziowie dostają upomnienia za wypaczenie wyniku meczu . Decyzja PPNu jest zła tym bardziej,że sędzia również nie wykonał swojej roboty . Powinien on przed meczem sprawdzić czy sprawozdanie zgadza się z kartami zawodników,a kartę daliśmy,tylko zapomnieliśmy wpisać naszego gracza. Jeśli się mylę to przepraszam

autor: kanoute1 2014-06-24 21:48:04

Profil kanoute1 w Futbolowo A zawodnik miał ważne badania,podbitą kartę i do tego nie zmienił przebiegu meczu ...

autor: ~Thomas Anderson 2014-06-25 08:54:04

avatar Rozumiem. Dzięki za odpowiedź. Jeżeli ten zawodnik przebywał na ławce rezerwowych to regulamin ramowy rozgrywek mówi, że osoba nie wpisana do sprawozdania nie ma prawa przebywać na ławce rezerwowych, ale co ważniejsze obowiązek kontroli osób przebywających na ławce rezerwowych spoczywa na sędziach prowadzących zawody. Regulamin Ramowy rozdział V, $28, pkt. 3!

autor: ~Thomas Anderson 2014-06-25 09:08:10

avatar Poza tym uważam, że ta sytuacja nie kwalifikuje się do poniesienia kary z grę nieuprawnionego zawodnika, ponieważ zawodnik był uprawniony do gry, ale błąd popełnił ktoś kto wypełniał sprawozdanie. Uważam, że jeżeli to co piszesz jest zgodne z faktami to kara w postaci 1000 zł jest grubą przesadą. Pozdrawiam.

autor: kanoute1 2014-06-25 20:20:54

Profil kanoute1 w Futbolowo Dokładnie zgadzam się w stu procentach . Wczoraj dokładnie przestudiowałem całe regulaminy i nigdzie nie uwzględnili takiego przypadku,jeśli zawodnik jest uprawniony do gry tylko nie jest wpisany do protokolu . Powinni to zmienić