LKS Wierzbie - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • "Piłka nożna jest najważniejszą wśród rzeczy nieważnych"- Franz Beckenbauer
  •        

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Kalendarium

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

21 urodziny obchodzi Patryk Kempa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

LKS Promień II Glinica - LKS Wierzbie - 15:00

Losowa galeria

LKS Wierzbie - LKS Orzeł Pawonków
Ładowanie...

Najnowsza galeria

LKS Wierzbie vs Dragon Rusinowice 09.04.2017
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 101, wczoraj: 328
ogółem: 934 771

statystyki szczegółowe

Aktualności

Podsumowanie i kilka informacji .

  • autor: kanoute1, 2015-08-06 17:40

Znamy już termin rozpoczęcia nowego sezonu . Pierwsza kolejka ruszy już w najbliższą niedzielę . Zacznijmy jednak od podsumowania ubiegłego sezonu ,które będzie zwięzłe i krótkie ...

 

Jeśli chodzi o nasz zespół to właściwie nie ma co podsumowywać. Zajęliśmy przedostatnie miejsce z łączną liczbą 13 zdobytych punków i bilansem -5 bramek . Teraz jedynie możemy sobie pluć w brody,że nie zdobyliśmy więcej punków,bo okazji do tego było na prawdę sporo . Niestety w wielu spotkaniach brakowało kondycji i skupienia w końcówkach przez co skończyliśmy tylko z dwoma zwycięstwami .  Co do całej ligi to sezon wygrała rezerwowa drużyna Kamieńskich Młynów,drugie miejsce zajęli piłkarze Unii Lisowic,a "pudło" uzupełnia Małapanew Kuczów . Do "A" klasy awansowały zespoły z drugiego i trzeciego miejsca ,ponieważ Warta nie zamierza wystawić drużyny rezerw w nadchodzących rozwgrywkach . Królem strzelców został Karol Klyta reprezentujący barwy Warty z imponującym dorobkiem 38 bramek !!! W naszym zespole natomiast najwięcej bramek zdobył Paweł Janiczek (14).

 

W okresie przygotowawczym rozegraliśmy trzy spotkania (wszystkie u siebie) . Najpierw zmierzyliśmy się z Płomieniem Przystajń . Niestety dostaliśmy srogie lanie ,przegrywając 1-5 . Jedyną bramkę zdobył Andrzej Umlauf . Następnie przyszedł czas na Puchar Polski . W pierwszej rundzie spotkaliśmy się z drużyną sędziów z Lublińca . Do przerwy po hat-tricku Pawła Janiczka prowadziliśmy 3-0 . Po przerwie czwartą bramkę dorzucił Sebastian Mroczek i wtedy do akcji wkoczyli rywale . Ostatecznie zdołali wyciągnąć wynik na 4-3 co oznaczało,że w następnej rundzie to ekipa z Wierzbia zmierzy się z Unią Kalety . W tym spotkaniu nie było jednak tak łatwo . Przeciwnicy absolutnie nas zdominowali wygrywając 8-0 . Tą porażką zakończyliśmy przygotowania do nowego sezonu . 

 

W nowym sezonie wystaruje 10 drużyn w tym spadkowicze ,czyli Rozwój Olszyna i Dragon Rusinowice . Ta edycja rozgrywek będzie być może jeszcze ciekawsza lub jeszcze bardziej nudna  ,bo wchodzą zmiany zarządzone przez władze .  

"Rozgrywki klasy B będą przeprowadzone systemem mecz i rewanż, po czym nastąpi podział na grupę mistrzowską (zespoły, które zajmą miejsca 1-4) oraz neutralną (pozostałe drużyny). Po fazie zasadniczej każda drużyna zachowa połowę zdobytych punktów (w przypadku nieparzystej liczby punktów nastąpi zaokrąglenie w górę o 1/2 pkt.). Grupa mistrzowska rozegra mecze systemem mecz i rewanż, grupa neutralna rozegra po 1 meczu z każdym przeciwnikiem, gospodarze zostaną wyłonieni w drodze losowania."

 

Czy wprowadzone zmiany podniosą poziom widowiska ? Przekonamy się w najbliższym sezonie . Zachęcam wszystkich do wspierania naszego zespołu .Wiem ,że nie jest to łatwe ,ale w dużej mierze to kibice tworzą ten klub . Zapraszam również do aktywnego uczestnictwa w typerze.Po ostatniej kolejce na zwycięstców czekają fajne nagrody. W ubiegłym sezonie królem typowania została Magda Krawczyk ,która obroniła tytuł z przed dwóch lat  . Gratulujemy :)

Piewsza kolejka w niedzielę 9 sierpnia . Gramy na wyjeździe z Płomieniem Łagiewniki WLK. Początek meczu o 17:00 . Zapraszamy !


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [593]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

LKS Promień II GlinicaLKS Wierzbie
LKS Promień II Glinica   LKS Wierzbie
2018-10-28, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

LKS WierzbieLKS Zieloni Zborowskie
LKS Wierzbie 4:0 LKS Zieloni Zborowskie
2018-10-21, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Zegar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
LKS Płomień Łagiewniki Wielkie - Unia Lubecko
LKS Rybak Ciasna - LKS Płomień Borowe
LKS Unia Lisowice - KS Orzeł Pawonków
LKS Viktoria Strzebiń - LKS Dragon Rusinowice
LKS Zieloni Zborowskie - KS Tajfun Harbułtowice
LKS Promień II Glinica - LKS Wierzbie

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Unia Lubecko 6:2 LKS Promień II Glinica
LKS Wierzbie 4:0 LKS Zieloni Zborowskie
KS Tajfun Harbułtowice 2:4 LKS Viktoria Strzebiń
LKS Dragon Rusinowice 1:4 LKS Unia Lisowice
KS Orzeł Pawonków 3:2 LKS Rybak Ciasna
LKS Płomień Borowe 2:1 LKS Płomień Łagiewniki Wielkie