LKS Wierzbie - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • "Piłka nożna jest najważniejszą wśród rzeczy nieważnych"- Franz Beckenbauer
  •        

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Dan1o 225
2. denis9407 123
3. StsBookmaker 108
4. kanoute1 30
5. Wojtinos 9

Kalendarium

18

06-2018

pon.

19

06-2018

wtorek

20

06-2018

środa

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

Losowa galeria

Sparing z Sparta juniorami + zdjęcia silowni na Wierzbiu
Ładowanie...

Najnowsza galeria

LKS Wierzbie vs Dragon Rusinowice 09.04.2017
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 60, wczoraj: 135
ogółem: 912 598

statystyki szczegółowe

Aktualności

Zaległe mecze!!!

  • autor: kanoute1, 2017-05-28 14:57

Wydział Gier postanowił, że nieodbyte mecze k. 15 Klasy B odbędą się w dniu 31 maja 2017 r. ( środa ) o godz. 18:00:

LKS SPARTA II Lubliniec  -  LKS DRAGON Rusinowice

LKS VICTORIA Strzebiń   -  LKS ŻWIREX Hadra

LKS WIERZBIE   -  LKS ZIELONI Zborowskie


Zapraszamy wszystkich kibiców na nasze boisko punkt
18:00 Wspomóżmy naszą drużynę!


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [114]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

Unia LubeckoLKS Wierzbie
Unia Lubecko   LKS Wierzbie
2018-06-24, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

LKS Zieloni ZborowskieLKS Wierzbie
LKS Zieloni Zborowskie 0:2 LKS Wierzbie
2018-05-20, 14:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Zegar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
LKS Śląsk Koszęcin - LKS Płomień Borowe
Unia Lubecko - LKS Żwirex Hadra
LKS Promień II Glinica - LKS Dragon Rusinowice
KS Tajfun Harbułtowice - pauza
LKS Viktoria Strzebiń - LKS Wierzbie
LKS Płomień Łagiewniki Wielkie - LKS Zieloni Zborowskie

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 1:2 LKS Śląsk Koszęcin
LKS Zieloni Zborowskie 0:2 LKS Wierzbie
LKS Dragon Rusinowice 0:2 LKS Viktoria Strzebiń
LKS Promień II Glinica pauza
LKS Żwirex Hadra 4:1 LKS Unia Lisowice
LKS Płomień Borowe 6:0 Unia Lubecko