statystyki szczegółowe

Aktualności

LKS Wierzbie - LKS Sparta Lubliniec II 2-3

• autor: Mpiskon2, 2010-09-24 19:30

Przegrywamy z liderem w dobrym stylu! Początek meczu zupełnie nie udany w naszym wykonaniu , wychodzimy w ustawieniu 3-1-5-1 co zupełnie nie zdaje rezultatu. Sparta od początku nas zaatakowała lecz piłkarze nie potrafili raz za razem wykorzystać dogodnych sytuacji bramkowych.

Po 20 min przechodzimy do naszego ustawienia, w którym graliśmy poprzednie spotkania. Gra trochę się poprawiła ale jeszcze było zbyt dużo chaosu i niedokładności. W samej końcówce pierwszej połowy mogliśmy objąć prowadzenie lecz niestety brakło centymetrów aby Niedźwiedź wpakował piłkę do bramki gości. Druga połowa to wyrównana walka, obie drużyny stwarzały sytuacje bramkowe. W 57 min. po faulu Nowińskiego na Piskoniu piłkę w pole karne dośrodkowuje Janiczek wprost na głowę Kokosińskiego, który nie daje najmniejszych szans bramkarzowi Sparty i obejmujemy prowadzenie. Długo nie cieszyliśmy się z tego że wygrywamy z faworytem tego meczu bo za niespełna minutę po błędzie w kryciu, Podbioł strzałem z woleja wyrównuje wynik meczu! W 62 min. obejmujemy po raz drugi prowadzenie, po dośrodkowaniu Adamka z prawej strony w pole karne piłkę przepuszcza Kokosiński do Piskonia, który z 5 metrów po raz drugi zmusza bramkarza do wyciągania piłki z siatki i mamy 2-1. Sparta rzuciła się do odrabiania strat i już za niespełna 2 min wyrównuje Nowiński z rzutu wolnego. Od 75 min grę kończymy w 10-kę, drugą żółtą dostaje M.Adamek po faulu na Nowińskim. Do końca spotkania obie drużyny maja jeszcze kilka sytuacji na to aby zmienić rezultat spotkania, jedną z nich wykorzystała Sparta, dokładnie Krzywański w 84 min po strzale zza pola karnego po ziemi nasz golkiper fatalnie przepuszcza piłkę pomiędzy nogami. Mecz ogólnie udany myślę, że stawiliśmy czoła gościom szczególnie w 2 połowie. Fatalne zachowanie ze strony podokręgu który, nie obsadził kompletu sędziów na ten mecz !