LKS Wierzbie - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • "Piłka nożna jest najważniejszą wśród rzeczy nieważnych"- Franz Beckenbauer
  •        

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Kalendarium

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

Losowa galeria

KS Płomień Przystajń - LKS Wierzbie
Ładowanie...

Najnowsza galeria

LKS Wierzbie vs Dragon Rusinowice 09.04.2017
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 35, wczoraj: 440
ogółem: 948 359

statystyki szczegółowe

Relacja spotkania

herb LKS Płomień Łagiewniki Wielkie
3:2
herb LKS Wierzbie
LKS Płomień Łagiewniki Wielkie   LKS Wierzbie

2018-05-13, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

herb LKS Wierzbie Informacje o kadrze LKS Wierzbie

1. Artur Mroczek   
2. Jakub Jureczko   
3. Piotr Szejok kapitan bramka   
4. Mateusz Konopka  zmiana 60" Wojciech Kaniut bramka   
5. Adam Anioł   
6. Mateusz Gansiniec   
7. Paweł Janiczek ??ta kartka   
8. Andrzej Umlauf   
9. Jacek Demarczyk ??ta kartka   
10. Wojciech Anioł  zmiana 60" Krystian Matysek   
11. Daniel Gansiniec  (1 asysta)  zmiana 75" Zbigniew Guzy   

herb LKS Wierzbie Zawodnicy rezerwowi LKS Wierzbie

1. Marcin Krzywoń   

Oceny zawodników »

herb LKS Wierzbie Prezentacja graficzna składu drużyny LKS Wierzbie


Artur Mroczek
Piotr Szejok
Andrzej Umlauf
Mateusz Gansiniec
zmiana
Mateusz Konopka
Wojciech Kaniut
zmiana
Daniel Gansiniec
Zbigniew Guzy
Paweł Janiczek
Jakub Jureczko
Jacek Demarczyk
zmiana
Wojciech Anioł
Krystian Matysek
Adam Anioł

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

LKS Promień II GlinicaLKS Wierzbie
LKS Promień II Glinica 2:0 LKS Wierzbie
2018-10-28, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Zegar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 2:7 Unia Lubecko
LKS Rybak Ciasna 1:0 LKS Płomień Borowe
LKS Unia Lisowice 2:1 KS Orzeł Pawonków
LKS Viktoria Strzebiń 7:2 LKS Dragon Rusinowice
LKS Zieloni Zborowskie 3:0 KS Tajfun Harbułtowice
LKS Promień II Glinica 2:0 LKS Wierzbie