LKS Wierzbie - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • - 2:7
  • - 1:0
  • - 2:1
  • - 7:2
  • - 3:0
  • - 2:0
  •        

Kalendarium

25

03-2019

pon.

26

03-2019

wtorek

27

03-2019

środa

28

03-2019

czwartek

29

03-2019

piątek

30

03-2019

sobota

31

03-2019

niedziela

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 23, wczoraj: 451
ogółem: 986 521

statystyki szczegółowe

Relacja spotkania

herb
1:7
herb
 

2018-09-09, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

  Informacje o kadrze

1. Artur Mroczek ??ta kartka  inny pow?d 37" Dawid Słota   
2. Zbigniew Guzy   
3. Piotr Szejok kapitan   
4. Przemysław Lizurek 2?,cz   
5. Mateusz Gansiniec  zmiana 68" Wojciech Kaniut   
6. Andrzej Umlauf   
7. Sebastian Mroczek ??ta kartka  kontuzja 59" Daniel Gansiniec bramka   
8. Kamil Gałeczka  zmiana 84" Eugeniusz Kopyto   
9. Marcin Piskoń 2?,cz   
10. Michał Kwit  kontuzja 20" Jakub Jureczko  zmiana 55" Adam Anioł 
11. Paweł Janiczek   

  Zawodnicy rezerwowi

1. Adam Anioł   
2. Marcin Krzywoń   

Oceny zawodników »

  Prezentacja graficzna składu drużyny


zmiana
Artur Mroczek
Dawid Słota
Piotr Szejok
Zbigniew Guzy
Andrzej Umlauf
zmiana
Kamil Gałeczka
Eugeniusz Kopyto
zmiana
Sebastian Mroczek
Daniel Gansiniec
zmiana
Mateusz Gansiniec
Wojciech Kaniut
Paweł Janiczek
zmiana
Michał Kwit
Jakub Jureczko
Marcin Piskoń
Przemysław Lizurek

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV

Reklama

Najbliższe spotkanie

Unia LubeckoLKS Wierzbie
Unia Lubecko   LKS Wierzbie
2019-04-07, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

LKS Promień II GlinicaLKS Wierzbie
LKS Promień II Glinica 2:0 LKS Wierzbie
2018-10-28, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Unia Lubecko - LKS Wierzbie
LKS Promień II Glinica - KS Tajfun Harbułtowice
LKS Zieloni Zborowskie - LKS Dragon Rusinowice
LKS Viktoria Strzebiń - KS Orzeł Pawonków
LKS Unia Lisowice - LKS Płomień Borowe
LKS Rybak Ciasna - LKS Płomień Łagiewniki Wielkie

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 2:7 Unia Lubecko
LKS Rybak Ciasna 1:0 LKS Płomień Borowe
LKS Unia Lisowice 2:1 KS Orzeł Pawonków
LKS Viktoria Strzebiń 7:2 LKS Dragon Rusinowice
LKS Zieloni Zborowskie 3:0 KS Tajfun Harbułtowice
LKS Promień II Glinica 2:0 LKS Wierzbie