LKS Wierzbie - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • "Piłka nożna jest najważniejszą wśród rzeczy nieważnych"- Franz Beckenbauer
  •        

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Kalendarium

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

Losowa galeria

KS Płomień Przystajń - LKS Wierzbie
Ładowanie...

Najnowsza galeria

LKS Wierzbie vs Dragon Rusinowice 09.04.2017
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 25, wczoraj: 440
ogółem: 948 349

statystyki szczegółowe

Relacja spotkania

herb LKS Wierzbie
1:4
herb LKS Unia Lisowice
LKS Wierzbie   LKS Unia Lisowice

2018-10-07, 15:00

Czas spotkania: 90 min.

herb LKS Wierzbie Informacje o kadrze LKS Wierzbie

1. Artur Mroczek  zmiana 70" Dawid Słota   
2. Jakub Jureczko   
3. Zbigniew Guzy kapitan   
4. Andrzej Umlauf   
5. Mateusz Gansiniec bramka   
6. Eugeniusz Kopyto  zmiana 46" Wojciech Adamek   
7. Sebastian Mroczek   
8. Marcin Piskoń ??ta kartka   
9. Przemysław Lizurek   
10. Wojciech Kaniut ??ta kartka  zmiana 80" Marcin Krzywoń   
11. Paweł Janiczek   

herb LKS Wierzbie Zawodnicy rezerwowi LKS Wierzbie

1. Bartłomiej Kwit   
2. Michał Kwit   
3. Dawid Baron    

Oceny zawodników »

herb LKS Wierzbie Prezentacja graficzna składu drużyny LKS Wierzbie


zmiana
Artur Mroczek
Dawid Słota
Zbigniew Guzy
Andrzej Umlauf
zmiana
Wojciech Kaniut
Marcin Krzywoń
Sebastian Mroczek
Mateusz Gansiniec
zmiana
Eugeniusz Kopyto
Wojciech Adamek
Paweł Janiczek
Jakub Jureczko
Marcin Piskoń
Przemysław Lizurek

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

LKS Promień II GlinicaLKS Wierzbie
LKS Promień II Glinica 2:0 LKS Wierzbie
2018-10-28, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Zegar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 2:7 Unia Lubecko
LKS Rybak Ciasna 1:0 LKS Płomień Borowe
LKS Unia Lisowice 2:1 KS Orzeł Pawonków
LKS Viktoria Strzebiń 7:2 LKS Dragon Rusinowice
LKS Zieloni Zborowskie 3:0 KS Tajfun Harbułtowice
LKS Promień II Glinica 2:0 LKS Wierzbie