LKS Wierzbie - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • "Piłka nożna jest najważniejszą wśród rzeczy nieważnych"- Franz Beckenbauer
  •        

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Kalendarium

11

12-2018

wtorek

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

Losowa galeria

KS Tajfun Harbułtowice - LKS Wierzbie
Ładowanie...

Najnowsza galeria

LKS Wierzbie vs Dragon Rusinowice 09.04.2017
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 351, wczoraj: 348
ogółem: 948 235

statystyki szczegółowe

Relacja spotkania

herb LKS Unia Lisowice
7:0
herb LKS Wierzbie
LKS Unia Lisowice   LKS Wierzbie

2017-10-29, 15:00

Czas spotkania: 90 min.

herb LKS Wierzbie Informacje o kadrze LKS Wierzbie

1. Artur Mroczek   
2. Piotr Szejok kapitan   
3. Zbigniew Guzy   
4. Mateusz Gansiniec   
5. Jarosław Koziorowski   
6. Mateusz Konopka  zmiana 45" Bartłomiej Kwit   
7. Andrzej Umlauf   
8. Paweł Janiczek   
9. Piotr Siwczyk   zmiana 68" Wojciech Adamek   
10. Maciej Michoń   
11. Jakub Jureczko  zmiana 68" Daniel Gansiniec   

herb LKS Wierzbie Zawodnicy rezerwowi LKS Wierzbie

1. Dawid Słota   
2. Eugeniusz Kopyto   
3. Krystian Matysek   
4. Dawid Baron    

Oceny zawodników »

herb LKS Wierzbie Prezentacja graficzna składu drużyny LKS Wierzbie


Artur Mroczek
Piotr Szejok
Zbigniew Guzy
Andrzej Umlauf
Jarosław Koziorowski
zmiana
Piotr Siwczyk
Wojciech Adamek
Mateusz Gansiniec
zmiana
Mateusz Konopka
Bartłomiej Kwit
Maciej Michoń
Paweł Janiczek
zmiana
Jakub Jureczko
Daniel Gansiniec

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

LKS Promień II GlinicaLKS Wierzbie
LKS Promień II Glinica 2:0 LKS Wierzbie
2018-10-28, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Zegar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 2:7 Unia Lubecko
LKS Rybak Ciasna 1:0 LKS Płomień Borowe
LKS Unia Lisowice 2:1 KS Orzeł Pawonków
LKS Viktoria Strzebiń 7:2 LKS Dragon Rusinowice
LKS Zieloni Zborowskie 3:0 KS Tajfun Harbułtowice
LKS Promień II Glinica 2:0 LKS Wierzbie