LKS Wierzbie - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • "Piłka nożna jest najważniejszą wśród rzeczy nieważnych"- Franz Beckenbauer
  •        

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Dan1o 225
2. denis9407 123
3. StsBookmaker 108
4. kanoute1 30
5. Wojtinos 9

Kalendarium

18

06-2018

pon.

19

06-2018

wtorek

20

06-2018

środa

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

Losowa galeria

Sparing z Sparta juniorami + zdjęcia silowni na Wierzbiu
Ładowanie...

Najnowsza galeria

LKS Wierzbie vs Dragon Rusinowice 09.04.2017
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 35, wczoraj: 135
ogółem: 912 573

statystyki szczegółowe

Kadra » Szczegóły

« wróć

Jacek Demarczyk

Pozycja na boisku: pomocnik
Data urodzenia: 1998-09-27


Statystyki rozegranych spotkań


Spotkanie Typ Czas Oc. K. Br. As. Z.M. Kartki
LKS Wierzbie - LKS Płomień Borowe L 50' 0 - - - -
LKS Żwirex Hadra - LKS Wierzbie L 90' 0 - - - -
LKS Wierzbie - LKS Dragon Rusinowice L 45' zmiana 0 - - - -
LKS Wierzbie - LKS Śląsk Koszęcin L 74' zmiana 0 - - - -
LKS Płomień Łagiewniki Wielkie - LKS Wierzbie L 90' 0 - - - ż 
LKS Zieloni Zborowskie - LKS Wierzbie L 90' 0 - 1 - ż 
Podsumowanie 439' 0 0 1 0 ż 2 cz 0

Najbliższe spotkanie

Unia LubeckoLKS Wierzbie
Unia Lubecko   LKS Wierzbie
2018-06-24, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

LKS Zieloni ZborowskieLKS Wierzbie
LKS Zieloni Zborowskie 0:2 LKS Wierzbie
2018-05-20, 14:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Zegar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
LKS Śląsk Koszęcin - LKS Płomień Borowe
Unia Lubecko - LKS Żwirex Hadra
LKS Promień II Glinica - LKS Dragon Rusinowice
KS Tajfun Harbułtowice - pauza
LKS Viktoria Strzebiń - LKS Wierzbie
LKS Płomień Łagiewniki Wielkie - LKS Zieloni Zborowskie

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
LKS Płomień Łagiewniki Wielkie 1:2 LKS Śląsk Koszęcin
LKS Zieloni Zborowskie 0:2 LKS Wierzbie
LKS Dragon Rusinowice 0:2 LKS Viktoria Strzebiń
LKS Promień II Glinica pauza
LKS Żwirex Hadra 4:1 LKS Unia Lisowice
LKS Płomień Borowe 6:0 Unia Lubecko