LKS Wierzbie - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • "Piłka nożna jest najważniejszą wśród rzeczy nieważnych"- Franz Beckenbauer
  •        

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Kalendarium

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

21 urodziny obchodzi Patryk Kempa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

LKS Promień II Glinica - LKS Wierzbie - 15:00

Losowa galeria

LKS Droń-Har Droniowice-LKS Wierzbie
Ładowanie...

Najnowsza galeria

LKS Wierzbie vs Dragon Rusinowice 09.04.2017
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 50, wczoraj: 328
ogółem: 934 720

statystyki szczegółowe

Kadra » Szczegóły

« wróć

Wojciech Anioł

Pozycja na boisku: pomocnik/napastnik
Data urodzenia: 2001-12-02


Statystyki rozegranych spotkań


Spotkanie Typ Czas Oc. K. Br. As. Z.M. Kartki
LKS Wierzbie - LKS Płomień Borowe L 0' 0 - - - -
LKS Żwirex Hadra - LKS Wierzbie L 50' 0 - - - -
LKS Wierzbie - LKS Dragon Rusinowice L 45' zmiana 0 - - - -
LKS Wierzbie - LKS Śląsk Koszęcin L 10' 0 - - - -
LKS Płomień Łagiewniki Wielkie - LKS Wierzbie L 60' zmiana 0 - - - -
LKS Zieloni Zborowskie - LKS Wierzbie L 0' 0 - - - -
LKS Viktoria Strzebiń - LKS Wierzbie L 90' zmiana 0 - - - -
KS Tajfun Harbułtowice - LKS Wierzbie L 77' zmiana 0 - - - -
Podsumowanie 332' 0 0 0 0 ż 0 cz 0

Najbliższe spotkanie

LKS Promień II GlinicaLKS Wierzbie
LKS Promień II Glinica   LKS Wierzbie
2018-10-28, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

LKS WierzbieLKS Zieloni Zborowskie
LKS Wierzbie 4:0 LKS Zieloni Zborowskie
2018-10-21, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Zegar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
LKS Płomień Łagiewniki Wielkie - Unia Lubecko
LKS Rybak Ciasna - LKS Płomień Borowe
LKS Unia Lisowice - KS Orzeł Pawonków
LKS Viktoria Strzebiń - LKS Dragon Rusinowice
LKS Zieloni Zborowskie - KS Tajfun Harbułtowice
LKS Promień II Glinica - LKS Wierzbie

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Unia Lubecko 6:2 LKS Promień II Glinica
LKS Wierzbie 4:0 LKS Zieloni Zborowskie
KS Tajfun Harbułtowice 2:4 LKS Viktoria Strzebiń
LKS Dragon Rusinowice 1:4 LKS Unia Lisowice
KS Orzeł Pawonków 3:2 LKS Rybak Ciasna
LKS Płomień Borowe 2:1 LKS Płomień Łagiewniki Wielkie